Afra Saraçoğlu'nun yeni dizisi Yeşilçam ne zaman başlayacak, konusu ne,oyuncuları kimler?

Afra+Sara%C3%A7o%C4%9Flu%E2%80%99nun+yeni+dizisi+Ye%C5%9Fil%C3%A7am+ne+zaman+ba%C5%9Flayacak,+konusu+ne,oyuncular%C4%B1+kimler?
ABONE OL

Güzel oyuncu Afra Saraçoğlu'nun başrolünde yer alacağı Yeşilçam dizisinin yönetmen koltuğunda başarılı isim Çağan Irmak oturuyor. Levent Cantek'in yazdığı dizinin ne zaman yayınlanacağı ise merak edilen konular arasında yer alıyor.

 
EsFilm tarafından BluTV için hazırlanan, yönetmenliğini Çağan Irmak'ın üstlendiği Yeşilçam dizisi ilk andan itibaren dikkatleri üzerine topluyor.
 
Yeşilçam Dizisi Ne Zaman Başlayacak?
 
Dijital platform BluTV'de yayınlanacak ve 10 bölümden olacağı açıklanan Yeşilçam dizisinin ne başlayacağına dair henüz net bir açıklama yapılmadı.
 
Yeşilçam Dizisi Konusu Ne?
 
Yeşilçam dizisi BluTV ekranlarında yayınlanacaktır. Dizinin konusu İse,1960’lar Türkiye’sinin gölgesinde altın çağını yaşamaya başlayan Yeşilçam Sineması’ndaki bir yapımcının ayakta kalma hikayesi anlatılacak.
 
Yeşilçam Dizisi Oyuncuları Kimler?
 
Çağatay Ulusoy ile Afra Saraçoğlu'nun başrolünde yer alacağı Yeşilçam dizisinin kadrosunda, Ayta Sözeri, Güngör Bayrak, Selin Şekerci ve Yetkin dikinciler gibi önemli isimler yer almaktadır.
 
 
>