Acı Tatlı Ekşi konusu ne, oyuncuları kimler? Acı Tatlı Ekşi nerede çekildi?

Ac%C4%B1+Tatl%C4%B1+Ek%C5%9Fi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?+Ac%C4%B1+Tatl%C4%B1+Ek%C5%9Fi+nerede+%C3%A7ekildi?
ABONE OL

Acı Tatlı Ekşi, 22 Aralık 2017 yılında vizyona girdi. Yönetmenliğini Andaç Haznedaroğlu'nun yaptığı film, sinemada 622.674 kişi tarafından izlendi.

 
Çocukluk arkadaşı olan Duygu ile Murat'ın, üniversitede filizlenen aşkını konu edinen Acı Tatlı Ekşi filminin başrolünde Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy yer alıyor.
 
Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy dışında oyuncu kadrosunda;  Yusuf Akgün, Gözde Türkpençe ve Osman Alkaş'ın yer aldığı film aşk ve dram türündedir. Acı Tatlı Ekşi'nin Imdb puanı ise 6'dır.
 
Acı Tatlı Ekşi Konusu Ne?
 
Murat ve Duygu çocukluklarından beri birbirine aşıktır. Üniversiteden mezun olurken Murat Duygu'ya evlenme teklif eder. Oysa Duygu'nun gerçekleştirmek istediği hayalleri vardır. Beş sene sonra yeniden birleşmek üzere bir ayrılık anlaşması yaparlar. Halbuki hayatın onlar için başka sürprizleri vardır.
 
Acı Tatlı Ekşi Nerede Çekildi?
 
Acı Tatlı Ekşi filmi İzmir'de çekildi. Çekimlerin bir bölümü İstanbul'da yapılırken, Acı Tatlı Ekşi filminin asıl çekildiği yer İzmir'in Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı Mahallesi ve Urla ilçesi oldu. Acı Tatlı Ekşi filminin deniz ve sahil sahneleri de İzmir'de çekildi.
>