7.Koğuştaki Mucize filmi konusu ne, oyuncuları kimler, kaç yılında ve nerede çekildi, gerçek hikaye mi?

7.Ko%C4%9Fu%C5%9Ftaki+Mucize+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+ka%C3%A7+y%C4%B1l%C4%B1nda+ve+nerede+%C3%A7ekildi,+ger%C3%A7ek+hikaye+mi?
ABONE OL

7 yaşındaki kızı ile aynı zeka yaşına sahip bir babanın adalet arayışını konu alan 7.Koğuştaki Mucize filminin başrollerini başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli ile Nisa Sofiya Aksongur birlikte paylaşıyor.

Dram türündeki 7.Koğuştaki Mucize filminin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin oturmaktadır. Film, 11 Ekim 2019 tarihinde vizyona girmiştir.
 
7.Koğuştaki Mucize Filmi Konusu Ne?
 
7. Koğuştaki Mucize, 7 yaşındaki kızı ile aynı zeka yaşına sahip bir babanın adalet arayışını konu ediyor. 1983 yılında bir Ege kasabasında küçük bir kız ölür. Ölen küçük kız sıkıyönetim komutanının kızıdır ve onun ölümünün sorumlusu olarak babaannesi ile yaşayan ve 7 yaşında bir kızı olan Memo görülür. Memo, her ne kadar suçsuz olduğunu anlatsa da kimse ona inanmaz. İdam cezasına çarptırılan Memo'nun yakınları adaletin sağlanması için uğraşırken, Memo ve kızı Ova'nın tek istediği birbirlerine kavuşabilmektir. Memo, bir mucize gerçekleşip idam cezasından kurtulabilecek midir?
 
7.Koğuştaki Mucize Filmi Oyuncuları?
 
Filmin oyuncu kadrosunda,  Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur gibi isimler yer alıyor.
 
7.Koğuştaki Mucize Filmi Nerede Çekildi?
 
2019 yılında vizyona giren 7. Koğuştaki Mucize'nin çekimleri Muğla'da ve İstanbul Beykoz'da özel olarak hazırlanan platoda gerçekleşti.
 
7.Koğuştaki Mucize Filmi Gerçek Hikaye mi?
 
7. Koğuştaki Mucize filminin konusu gerçek hikaye değildir. Konusu şu şekildedir;  1983 yılında sıkıyönetim altındaki bir Ege kasabasında yaşayan ve haksız yere hapse atılan Memo ile yedi yaşındaki kızı Ova'nın tekrar birbirlerine kavuşmaya çalışmalarını anlatıyor.
 
>