22 Haziran Perşembe burç yorumları

Astrolojiye göre bugün sizi neler bekliyor, hangi burçların yüzü gülecek, hangi burçlar dikkatli olmalı? İşte 22 Haziran Perşembe burç yorumları…

22+Haziran+Per%C5%9Fembe+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

22 Haziran Perşembe burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre “Bugün sizi neler bekliyor?”, “Neler yapmalısınız?” sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

22 Haziran Perşembe Burç Yorumları:

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Ay, burcunuzda ilerlerken, huzursuz yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Huzursuz çatışmalar içinde olabilirsiniz. Yapacağınız işleri planlama konusunda zorluklar yaşayacaksınız. Dostlarınızın  önerilerini önemsemelisiniz.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Enerjinizin güçlü olduğu bir gün içindesiniz. Kendi iç dünyanızda geniş düşünüyor fakat uygulama alanında tereddüt ediyorsunuz. İstediğiniz her türlü başarıyı, kişisel çabanızla elde etmenin yollarını arıyorsunuz.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Mesleki anlamda değişen şartlardan rahatsız olabilirsiniz. Farklı olmayı sevdiğiniz halde, bazı alışkanlıklarınızın elinizin altından kaymasına tahammül edemiyorsunuz. Bugün birçok fikir çatışması söz konusu olabilir.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Değişik alanlarda yaptığınız çalışmaların ilgi görmesi; motivasyon gücünüzü arttırırken, düşünce sınırlarınızı genişletiyor. Bugün oldukça hareketlisiniz. Çevrenizdeki birçok zincirleme işin üstesinden gelebileceksiniz.  

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Karşı cinsle aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim gücü gelişebilir. Özgürlüğünüzü ifade etme konusunda oldukça cesaretli davranacaksınız. İkili ilişkilerinizde çılgın bir gününüzdesiniz. Arkadaşlarınızın tekliflerine hazır olun.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Bugün risk alma konusunda çekimser davranabilirsiniz. Sosyal yaşamınızda hareketlenme söz konusu fakat karşılaştığınız kişilerle bazı problemler söz konusu olacak. Evinizle ilgili yoğun bir çalışma temposu içindesiniz.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Kardeşlerle ilgili kısa mesafe görüşmeleri içinde olacaksınız. Bugün duygularınız oldukça karışık, değişik düşünceler içindesiniz ve ikilem yaşıyorsunuz. Fevri davranmak yerine beklemeyi tercih etmeli, sabırlı olmalısınız.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Maddi konularınıza akıllıca yorumlar getiriyor ve iletişim konusunda başarılı kompozisyonlar çiziyorsunuz. Bugün riskler konusunda dikkatli olmalı ve kendinize her konuda güvenmelisiniz. Bireysellikten zarar görebilirsiniz.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Sevdiğiniz kişiye yüklediğiniz duygusal gereksinme onu çok fazla etkileyecektir. İçinizde biriken enerjiyi, çevre ilişkilerinize de yansıtıyorsunuz. Yarım kalan projelerinizi artık tamamlamalısınız.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Farklı düşüncelerin olabileceğini bilmenize rağmen, kendi fikirlerinizle ilgili ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Zihinsel aktivitenizin çok güçlü, geniş olması, sizi farklı yapıyor ve siz bunu başarıyorsunuz.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bugünde, akşam saatlerinde dostlarınızla bir arada olmak, size oldukça iyi gelecektir; üstesinden geleceksiniz.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Bugün iddialı tavırlarınızla ortaya çıkıyor ve sosyal çevrenizde dikkat çekici işler yapmak istiyorsunuz. Egonuzu tatmin etmek için elinize geçecek fırsatları akıllıca kullanmalısınız. Olaylara yönetici bir tavırla yaklaşıyorsunuz.