21 Haziran'da hangi program en çok izlendi! 21 Haziran Salı reyting sonuçları belli oldu mu?

Tv'de izlediğimiz programların reyting sonuçlarını oldukça merak ediyoruz. 21 Haziran Salı reyting sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

21+Haziran%E2%80%99da+hangi+program+en+%C3%A7ok+izlendi%21;+21+Haziran+Sal%C4%B1+reyting+sonu%C3%A7lar%C4%B1+belli+oldu+mu?
ABONE OL
 
21 Haziran Salı günü televizyonda birbirinden iddialı programlar, diziler ve filmler yer aldı.
 
ATV'nin sabah kuşağında Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yayınlanırken akşam ise Gül Masalı ekrana geldi.
 
Kanal D'nin sabah kuşağında Neler Oluyor Hayatta? programı ekrana gelirken, akşam kuşağında ise Üç Kız Kardeş ekrana geldi.
 
Star TV'de sabah kuşağında Sabahın Sultanı Seda Sayan programı yayınlanırken, akşam kuşağında ise Olanlar Oldu ekrana geldi.
 
Fox TV'de dikkat çeken programlar; Çalar Saat ve Fox Ana Haber oldu. Daha sonra ise Senden Daha Güzel ekrana geldi.
 
TRT 1 ekranlarında ise Balkan Ninnisi ekrana geldi.
 
Show TV'de sabah kuşağında Bu Sabah programı yer alırken, akşam kuşağında Baba ekrana geldi.
 
TV 8'de ise Survivor All Star yeni bölümüyle izleyiciyle buluştu.
 
21 Haziran Salı Reyting Sonuçları
 

Total izleyici grubunda birinciliği Survivor All Star, İkinciliği Müge Anlı İle Tatlı Sert, üçüncülüğü Senden Daha Güzel aldı.

AB Grubunda ise birinciliği Survivor All Star, İkinciliği Balkan Ninnisi , üçüncülüğü FOX Ana Haber aldı.

20+ABC 1 Grubunda ise birinciliği Survivor All Star, İkinciliği Balkan Ninnisi , üçüncülüğü FOX Ana Haber aldı.

 

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 SURVIVOR ALL STAR TV8

2 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

3 SENDEN DAHA GUZEL FOX

4 BALKAN NINNISI TRT 1

5 FOX ANA HABER FOX

6 ESRA EROL'DA ATV

7 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV

8 ATV ANA HABER ATV

9 KANAL D ANA HABER KANAL D

10 UC KIZ KARDES (TKR) KANAL D

 

AB İLK 10 PROGRAM

1 SURVIVOR ALL STAR TV8

2 BALKAN NINNISI TRT 1

3 FOX ANA HABER FOX

4 SENDEN DAHA GUZEL FOX

5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

6 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV

7 SENDEN DAHA GUZEL (OZET) FO

8 SHOW ANA HABER SHOW TV

9 UC KIZ KARDES (TKR) KANAL D

10 BALKAN NINNISI (TKR) TRT 1

 

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1 SURVIVOR ALL STAR TV8

2 BALKAN NINNISI TRT 1

3 FOX ANA HABER FOX

4 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

5 SENDEN DAHA GUZEL FOX

6 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV

7 ESRA EROL'DA ATV

8 SENDEN DAHA GUZEL (OZET) FOX

9 BALKAN NINNISI (TKR) TRT 1

10 UC KIZ KARDES (TKR) KANAL D