13 Haziran'da hangi program en çok izlendi! 13 Haziran Pazartesi reyting sonuçları belli oldu mu?

Tv'de izlediğimiz programların reyting sonuçlarını oldukça merak ediyoruz. 13 Haziran Pazartesi reyting sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

13+Haziran%E2%80%99da+hangi+program+en+%C3%A7ok+izlendi%21;+13+Haziran+Pazartesi+reyting+sonu%C3%A7lar%C4%B1+belli+oldu+mu?
ABONE OL
13 Haziran Pazartesi günü televizyonda birbirinden iddialı programlar, diziler ve filmler yer aldı.
 
ATV'nin sabah kuşağında Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yayınlanırken akşam ise Hakim ekrana geldi.
 
Kanal D'nin sabah kuşağında Neler Oluyor Hayatta? programı ekrana gelirken, akşam kuşağında ise Bize Müsaade ekrana geldi.
 
Star TV'de sabah kuşağında Sabahın Sultanı Seda Sayan programı yayınlanırken, akşam kuşağında ise Anonim ekrana geldi.
 
Fox TV'de dikkat çeken programlar; Çalar Saat ve Fox Ana Haber oldu. Daha sonra ise Yasak Elma ekrana geldi.
 
TRT 1 ekranlarında ise Meg:Derinlerdeki Dehşet filmi ekrana geldi.
 
Show TV'de sabah kuşağında Bu Sabah programı yer alırken, akşam kuşağında Apex:Ölüm Adası ekrana geldi.
 
TV 8'de ise Survivor All Star yeni bölümüyle izleyiciyle buluştu.
 
13 Haziran Pazartesi Reyting Sonuçları
 

Total izleyici grubunda birinciliği Yasak Elma,  İkinciliği Survivor All Star, üçüncülüğü Müge Anlı İle Tatlı Sert aldı.

AB Grubunda ise birinci sırada Yasak Elma, İkinciliği Survivor All Star, üçüncülüğü Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber aldı.

20+ABC 1 Grubunda ise birinci sırada Yasak Elma, İkinciliği Survivor All Star, üçüncülüğü Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber aldı.

 

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1             YASAK ELMA      FOX

2             SURVIVOR ALL STAR       TV8

3             MUGE ANLI ILE TATLI SERT          ATV

4             SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER         FOX

5             ESRA EROL'DA   ATV

6             YASAK ELMA (OZET)       FOX

7             ATV ANA HABER               ATV

8             HAKIMATV

9             SHOW ANA HABER          SHOW TV

10           KANAL D ANA HABER     KANAL D

 

 

AB İLK 10 PROGRAM

1             YASAK ELMA      FOX

2             SURVIVOR ALL STAR       TV8

3             SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER         FOX

4             HAKIMATV

5             YASAK ELMA (OZET)       FOX

6             MUGE ANLI ILE TATLI SERT          ATV

7             ANADOLU EFES-FENERBAHCE BEKO ING BASKETBOL SUPER LIGI KARSILASMASITRT SPOR

8             ESRA EROL'DA   ATV

9             KANAL D ANA HABER     KANAL D

10           ATV ANA HABER               ATV

 

 

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1             YASAK ELMA      FOX

2             SURVIVOR ALL STAR       TV8

3             SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER         FOX

4             MUGE ANLI ILE TATLI SERT          ATV

5             YASAK ELMA (OZET)       FOX

6             HAKIMATV

7             ESRA EROL'DA   ATV

8             KANAL D ANA HABER     KANAL D

9             ANADOLU EFES-FENERBAHCE BEKO ING BASKETBOL SUPER LIGI KARSILASMASITRT SPOR

10           BIZE MUSAADE (T.S)      KANAL D