1 Haziran Salı burç yorumları burada

1+Haziran+Sal%C4%B1+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1+burada
ABONE OL

1 Haziran Salı, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 1 Haziran Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
1 Haziran Salı Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Bugün ailenizle yaşadığınız sorunların sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Onlarla istemeden yaşadığınız durumlarda gözden kaçırmamaya çalışacağınız bir nokta var: Sabır ve taviz gibi iki önemli duyguyu dengede tutmalısınız.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Bugün inatçı tavırlarınızla çevrenizi bazı konularda bezdirebilirsiniz. İnsanın her ortama uyum sağlayabilmesi için dikkat edeceği şey, çevresine karşı iletişim düzeyini yüksek seviyede tutmasıdır. Bu konuya özen gösterin.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugün yakın dostlarınızdan alacağınız destek, sizin için önemli bir pota oluşturacak. İş birliği içinde olacağınız kişilerle bir araya gelecek ve karşıt görüşlerin çarpıştığı bir toplantıyı başarıyla gerçekleştireceksiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Maddi konularda iş birliğine ihtiyacınız olabilir. İsteklerinizi karşı tarafa aktarırken zorluk çekmeyecek ve atılımcı davranışlarınızla göz dolduracaksınız. Amacınıza uygun hareket ettiğiniz zaman çalışmalarınız ses getirecek.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Kendinize olan güveniniz sizi bazen çok cüretkar yapıyor. Fakat, mantıklı olan yanınız ağır basıyor ve gereken adımı dikkatli bir şekilde atıyorsunuz. Bugün enerjinizi doğru alanlarda kullanmalı ve tepki almamalısınız.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
İş birliği yaptığınız kişilerin karşıt düşüncede olması sizi etkilemeyecek. Yaratıcılığınızı destekleyen davranışlar içindesiniz. Karşınıza çıkacak olan bu fırsatlar geride kalan olumsuzlukları unutturacak.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Geçmişle ilgili anılarınızı paylaşabileceğiniz insanların varlığı sizi mutlu ediyor. Sizin bu halinizi, aşırı olmaması şartıyla partneriniz de paylaşıyor. Bulunduğunuz ortamlarda dostlarınızın varlığıyla mutlusunuz...
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Yapmayı hedeflediğiniz işle ilgili olarak, desteğini beklediğiniz kişiyi şımartabilirsiniz. Sağduyulu olmak adına üstün bir çaba sarf ediyor, ilginizi ondan esirgemiyorsunuz. Bırakın, biraz da sizi çevreniz düşünsün. 
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Canlı bir gününüzdesiniz. Gereksiz yere verdiğiniz sözlerden dolayı canınız sıkılabilir ve bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Fazla çalışıyorsunuz, elinizdeki işleri bir an önce bitirmeye özen gösterirken yardım alabilirsiniz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Yaşamın her adımında bir yerlere, bir konuya kendi çabanızla hakim olmasını istiyor; emek vermeden bir şeylere sahip olmak istemiyorsunuz. Bugünlerde her olayın arkasında farklı nedenler aramak sizde alışkanlık halini aldı.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Hiç kimsenin sezemediği işle ilgili konuları hissedebiliyorsunuz. Bu da sizde sürekli bir huzursuzluk kaynağı yaratıyor. Sevdiğinize karşı kesinlikle gizlilik içinde olmamalısınız. Bugün ters bir bileşke içindesiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Yakın arkadaşınızla kurduğunuz samimiyeti, iş yerinizdeki diğer ortamlara da cesurca yaymalısınız. Bu sizi daha çok motive edecek. Alışkanlıklarınıza bağlı olmanız yüzünden, arkadaşlarınız konusunda seçici oluyorsunuz.
 
>