Zümrüdüanka 19.bölüm izle

+Z%C3%BCmr%C3%BCd%C3%BCanka+19.b%C3%B6l%C3%BCm+izle
ABONE OL

FOX TV'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Zümrüdüanka 14 Kasım Cumartesi akşamı 19.bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

 
Alp Navruz ve Ceren Yılmaz'ın başrolünde yer aldığı Zümrüdüanka dizisi 14 Kasım Cumartesi akşamı yeni bölümüyle ekrana geldi. Diziyi yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.
 
 
ZÜMRÜDÜANKA 19. BÖLÜM ÖZETİ
 
Abbas’ın vurulması büyük bir şok etkisi yaratır. Onu vuran kişinin kimliği Serhat ve Zümrüt için daha da büyük bir yıkım olur. Azimet ise bir kez daha evlat acısının ne demek olduğunu hatırlayacaktır.
 
Özgüç konağının habersiz misafiri konak içindeki bütün dengeleri değiştirmeye adaydır. Bu misafir, yalnızca Özgüçlerin değil Demirkanların da huzurunu bozar.
 
Yeni bir düşmanla baş etmesi gerektiğini anlayan Serhat hem sevdiklerini hem de zor durumda olan masum insanları korumak için bir çözüm yolu üretmelidir. Bu uğurda Cihan ile aralarında bir yoldaşlık gelişecektir.
 
Suhandan’ın öğrendiği gerçek Hamit’le aralarına bir uçurum açar. Hamit imkansız bir çıkmazın içine düşerken Suhandan kendine yeni bir amaç belirler.
 
Azimet, giderek yalnızlaşmanın acısıyla Serhat’a daha fazla tutunmaya karar verir. Bunun için de Serhat’ı konağa döndürmesi, Zümrüt’ten ayırması gerekmektedir. Serhat ve Zümrüt aşkı bir kez daha büyük bir sınavdan geçecektir. Azimet ve Deniz’in yoldaşlığı Serhat ve Zümrüt için anbean artan bir tehlikeye dönüşecektir.
>