Zoraki Misafir filmi konusu ne ,oyuncuları? Zoraki Misafir filmi ne zaman çekildi?

Uğur Yücel, Mustafa Üstündağ, Murat Akkoyunlu gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Zoraki Misafir filmi bu akşam ekrana geliyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeyi başaran Zoraki Misafir filmi hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

+Zoraki+Misafir+filmi+konusu+ne+,oyuncular%C4%B1?+Zoraki+Misafir+filmi+ne+zaman+%C3%A7ekildi?
ABONE OL
29 Ekim 2021 tarihinde vizyona giren Zoraki Misafir filminin yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen oturmaktadır. Senaristliğini Giray Altınok'un yaptığı filmin türü ise komedidir. Film, 1 saat 56 dakikadan oluşmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ğur Yücel, Mustafa Üstündağ, Murat Akkoyunlu gibi önemli isimler yer alır.
 
Zoraki Misafir filmi konusu ne?
 
Zoraki Misafir, artık eskisi kadar popüler olan işlere imza atmayan bir medya patronunun son bir program deneyimiyle birlikte yaşananları konu ediyor. Harun, sayısız televizyon programının yapımcılığını üstlenen bir yapımcıdır. Ancak onun yaptığı işler zamanla popülerliğini kaybetmiştir. Yeniden zirveye çıkmak isteyen Harun, bu amaçla yurt dışından uygun fiyata bir format satın alır. Yeni programı için aranan tek şey salak birini bulmaktır ve asistanı Yeşim tesadüfen aradıkları kişiyi bulur. Saf ne naif bir genç olan Peyami tam da halkın seveceği biridir. Bu sırada Harun, iş insanı olan Osman Koral'dan beklenmedik bir teklif alır. Osman Koral'ın şirkete ortak olmayı istemesiyle Harun ihtiyacı olan maddi desteği bulmuş olur. Anlaşmayı sağlamak için bir akşam yemeği organize eden Harun, Peyami'nin de bir yanlış anlaşılma sonucu yemeğe katılmasıyla kendisini beklenmedik durumların içinde bulur.