Zengo filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Zengo filmi nerede çekildi?

Başrollerinde Yasemin Sakallıoğlu, Dilşah Demir ve Ece İrtem'in olduğu Zengo filmi bu akşam ekrana geliyor. Film, hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

+Zengo+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?+Zengo+filmi+nerede+%C3%A7ekildi?
ABONE OL
 
Komedi türündeki Zengo filminin yönetmen koltuğunda Şahan Gökbakar oturuyor. Film, 2020 yılında vizyona girmiştir.
 
Zengo filminin oyuncu kadrosunda, Yasemin Sakallıoğlu, Dilşah Demir, Ece İrtem, Şahan Gökbakar, Yasemin Sakallıoğlu, Şahan Gökbakar, Togan Gökbakar, Gökhan Atılmış yer alıyor.
 
Zengo Filmi Konusu Ne?
 
Zengo, ünlü bir modacı olmanın hayalini kurarken, kendisini büyük bir rekabetin içinde bulan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Genç bir kadın olan Zerrin, yaşadığı mahallenin kentsel dönüşüme girmesi ile kendisini bir anda lüks bir hayatın içinde bulur. Sonradan görme olmasının yanı sıra eğlenceli bir kadın olan Zerrin, mahallesindeki kadınlara kendi yaptığı tasarımlarını giydirir. Ünlü bir modacı olmanın hayalini kuran Zerrin, çocukluğundan beri rekabet halinde olduğu Menkibe'nin tasarımlarını çalıp, defile düzenlediğini öğrendiğinde deliye döner. Bunun üzerine genç kadın, terzisi ve en yakın arkadaşı olan Fazilet'i de yanına alarak, hayatının değişmesine neden olacak zorlu bir maceraya atılır.
 
Zengo Filmi Nerede Çekildi?
 
Zengo filminin çekimleri, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde gerçekleştirilmiştir.