Yeni Hayat filmi konusu ne, oyuncuları kimler, türü ne, nerede çekildi?

+Yeni+Hayat+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+t%C3%BCr%C3%BC+ne,+nerede+%C3%A7ekildi?
ABONE OL

Tayanç Ayaydın ve Gülçin Santırcıoğlu'nun başrolünde yer aldığı Yeni Hayat filmi hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

2015 yapımı Yeni Hayat filminin yönetmen koltuğunda Serkan f.Acar oturmaktadır. Volkan Girgin'in ise senaristliğini yaptığı filmin türü ise komedi ve romantiktir.
 
Yeni Hayat Filmi Konusu Ne?
 
Bütün hayatını işinde başarılı olmak için harcayan Orhan beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşır ve işten atılır. Çalıştığı işe çok bağlı olduğu için sosyal bir aktivitesi olamayan ve evlenmeyi hiç düşünmemiş Orhan işi için geri çevirdiği bir çok şey için çok pişman olmaktadır.O işi için her şeyden vazgeçmiştir fakat çalıştığı firma onu yeterli görmediği için işten çıkarma kararı aldıktan sonra yaşadığı pişmanlıklardan kurtulmak için bir sosyal aktivite bulma kararı vererek yemek kursuna katılıp sosyalleşmeyi düşünür. Katıldığı yemek kursunun ilk gününde karşılaştığı şirin adındaki bir kadın ile tanışınca hayatın tadına varmaya onunla başlayacaktır.
 
Yeni Hayat Filmi Oyuncuları?
 
Filmin oyuncu kadrosunda, Tayanç Ayaydın, Gülçin Santırcıoğlu, Sedef Pehlivanoğlu, Şamil Kafkas, Seda Türkmen, Şevket Süha Tezel, Volkan Girgin, Elif İnci, Onur Şenol, Okan Selvi gibi isimler yer alır.
 
Yeni Hayat Filmi Nerede Çekildi?
 
Yeni Hayat filminin çekimleri İstanbul'da gerçekleşmiştir.
 
>