Üç Kuruş yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle?

Show TV'nin iddialı dizisi Üç Kuruş 24 Ocak Pazartesi günü 11.bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanı ise oldukça merak ediliyor.

+%C3%BC%C3%A7+Kuru%C5%9F+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1,+izle?
ABONE OL
 
Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç'un başrollerini paylaştığı dizi sezonun iddialı dizileri arasında yer alıyor. 24 Ocak Pazartesi günü 11.bölümü yayınlanan dizinin yeni bölüm fragmanı ise merak ediliyor.
 
 
Üç Kuruş Son Bölüm Özeti
 
Kartal ve Efe, İrfan’la anlaşmaya yanaşmak istemese de Baybars’ı asla bulamayacaklarını bildikleri için onunla çalışmaya mecbur olduklarını anlarlar.
 
Planlarını adım adım gerçekleştirmek için harekete geçecekleri sırada ilk hedefleri olan Azad onları kendi ayağına getirir ve bu buluşma her ikisi için de büyük bir şok etkisi yaratır. Babasının ölümüyle her şeyini kaybeden Bahar ise içini Leyla’ya döker. Aralarında kurulan bu bağ ise Kartal ve Efe’nin yeni rakibi Azad’a karşı birleşmelerini sağlayacaktır. Efe’nin ise bu zorlu ve güçlü rakibi dize getirmek için Kartal’la beraber kurdukları oyunda Kartal’dan bile gizlediği ayrı bir planı vardır. Fakat oyunu kazandıklarını düşündükleri anda onları tekrar İrfan’a bağlayan yeni biriyle tanışırlar.
 
Üç Kuruş dizisi konusu ne?
 
Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı'nın "koruyucusu" konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro'nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe'nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.