Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaç, mesleği ne?

+Survivor+Sergen+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli,+boyu+ve+kilosu+ka%C3%A7,+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL

Sergen Bayar, Survivor 2021 kadrosunda yer alıyor. Acun Ilıcalı'nın kanalı TV 8'de yayınlanan ve çekimleri Dominik'te yapılan Survivor Ünlüler kadrosunda bulunan Sergen Bayar hakkında merak edilenler haberimizde bulunuyor.

 
Survivor 2021'nin ünlüler kadrosunda yer alan Sergen Bayar hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Sergen Bayar Kimdir? Sergen Bayar Kaç Yaşında? Sergen Bayar Ne İş Yapıyor? Sergen Bayar Nereli? Sergen Bayar Ne Mezunu? Sergen Bayar Boyu Kaç? Sergen Bayar Kilosu Kaç? gibi sorularının cevabı haberimizde yer alıyor.
 
Survivor Sergen Kimdir?
 
Survivor Sergen Bayar, 16 Eylül 1998 Balıkesir doğumludur. Nereli olduğu sorulduğunda Ayvalık olarak belirten başarılı yarışmacı 1.80 boyunda ve 76 kilodur. Meslek olarak antrenörlükle ilgilenen Sergen Bayar, daha öncesinde birçok amatör spor dalıyla uğraşmıştır. Enka Spor Kulübü profesyonel sprinter olan Sergen Bayar bu mesleği bırakmıştır. Tenis ve 8 senedir crossfit sporlarıyla uğraşan Sergen Bayar, düzensiz olarak da kite surf, Street workout, artistik jimnastik sporlarına da ilgi göstermiş ve uğraşmıştır. Sergen Bayar iyi derecede yüzme bilmektedir. Survivor’a katılma sebebi hakkında konuşan Sergen Bayar, antrenman yaparken bile birinin onu izlediğini görünce bundan haz duyan bir kişi olduğunu belirtiyor ve bu sebeple hemen şov yapmaya başladığını ve oyunun içinde olmayı sevdiğini açıklıyor. Her zaman oyunun içinde olmak ve oyunun içinde olan en başarılı yarışmacı olmayı istediğini belirten Sergen Bayar, bunu milyonlarca kişi izlerken yapmak istediğini belirtiyor.
>