Survivor Reşat kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaç, mesleği ne?

+Survivor+Re%C5%9Fat+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli,+boyu+ve+kilosu+ka%C3%A7,+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Survivor 2021 kadrosunda yer alıyor. Acun Ilıcalı'nın kanalı TV 8'de yayınlanan ve çekimleri Dominik'te yapılan Survivor Gönüllüler kadrosunda bulunan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu hakkında merak edilenler haberimizde bulunuyor.

Survivor 2021'nin gönüllüler kadrosunda yer alan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Sultan Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir? Sultan Reşat Hacıahmetoğlu Kaç Yaşında? Sultan Reşat Hacıahmetoğlu Ne İş Yapıyor? Sultan Reşat Hacıahmetoğlu Nereli? Sultan Reşat Hacıahmetoğlu Ne Mezunu? Sultan Reşat Hacıahmetoğlu Boyu Kaç? Sultan Reşat Hacıahmetoğlu Kilosu Kaç? gibi sorularının cevabı haberimizde yer alıyor.
 
Sultan Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir?
 
1990 yılında Trabzon'un Of ilçesinde dünyaya gelen Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, öğrenimini üniversite yıllarına kadar doğduğu ilçe olan Of'ta sürdürdü.
 
2014 yılında Ordu Üniversitesi'nden mezun olan Hacıahmetoğlu, lise yıllarında karate ve vücut geliştirme sporlarına başladı. Lise bitene kadar karate ile ilgilenen Hacıahmetoğlu, sonrasında vücut geliştirme ile ilgilenmeye devam etti.
 
2016 yılında sosyal medya macerası başlayan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, doğaya ve spora olan sevgisini, Karadeniz aile yapısını ve mizahı bir araya getirerek insanların ilgi odağı oldu.
 
Uzun süre özel bir şirkette çalışan Hacıahmetoğlu, Trabzon'da yaşamını sürdürmektedir.
>