Survivor All Star yarışmacısı Çağan Atakan Arslan kimdir, kaç yaşında, nereli? Çağan Atakan Arslan mesleği ne?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor, bu sene Survivor All Star olarak yayınlanacak. Çağan Atakan Arslan, Survivor All Star 2022 ünlüler kadrosunda yer alıyor. Çağan Atakan Arslan, hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

+Survivor+All+Star+yar%C4%B1%C5%9Fmac%C4%B1s%C4%B1+%C3%87a%C4%9Fan+Atakan+Arslan+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?+%C3%87a%C4%9Fan+Atakan+Arslan+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL
Survivor All Star 2022'nin ünlüler kadrosunda yer alan Çağan Atakan Arslan hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Çağan Atakan Arslan, daha önce de Survivor'da yarışmış ve önemli başarılara imza atmıştır. Çağan Atakan Arslan Kimdir? Çağan Atakan Arslan Kaç Yaşında? Çağan Atakan Arslan Ne İş Yapıyor? 
 
Çağan Atakan Arslan Kimdir?
 
27 Ağustos 1989 yılında Sivas'ta dünyaya gelen Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan, spor hayatına basketbol ile başlamıştır. 16 yaşında vücut geliştirmeye başlayan Atakan Arslan, 17 yaşında dövüş sporları ile tanışmış ve o günden bu yana birçok başarıya imza atmıştır. Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu'na parkur rekoru kırıp okul birincisi olarak girmiştir. Eğitimine halen devam etmektedir. Atakan Arslan, 2008 yılından itibaren kick boks ve Muay Thai Milli Takımlarında ülkesini uluslararası arenada temsil etmekte, aynı zamanda da profesyonel müsabakalara çıkmaktadır.