Survivor All Star yarışmacısı Batuhan Karacakaya kimdir, kaç yaşında, nereli? Batuhan Karacakaya mesleği ne?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor, bu sene Survivor All Star olarak yayınlanacak. Batuhan Karacakaya, Survivor All Star 2022 ünlüler kadrosunda yer alıyor. Batuhan Karacakaya, hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

+Survivor+All+Star+yar%C4%B1%C5%9Fmac%C4%B1s%C4%B1+Batuhan+Karacakaya+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?+Batuhan+Karacakaya+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL
Survivor All Star 2022'nin ünlüler kadrosunda yer alan Batuhan Karacakaya hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Batuhan Karacakaya, daha önce de Survivor'da yarışmış ve önemli başarılara imza atmıştır. Batuhan Karacakaya Kimdir? Batuhan Karacakaya Kaç Yaşında? Batuhan Karacakaya Ne İş Yapıyor? 
 
Batuhan Karacakaya Kimdir?
 
5  Şubat 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu Setlere adım attığında henüz 11 yaşındadır. Batuhan Karacakaya, Aşk- Memnu dizisinde Bülent rolü ile ünlendikten sonra sonra Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol aldı. Batuhan Karacakaya, kariyerine üniversite yıllarında Diriliş Ertuğrul dizisiyle devam etti.
 
Batuhan Karacakaya boyu 1.82 m'dir. Batuhan Karacakaya'nın kilosu ise 75 kg'dır.