Sol Yanım 12. bölüm fragmanı izle, yayınlandı mı?

+Sol+Yan%C4%B1m+12.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+izle,+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1?
ABONE OL

Star Tv'nin sevilen dizisi Sol Yanım 10 Şubat Çarşamba akşamı 11.bölümüyle ekrana geldi. Dizinin 12.bölüm fragmanı ise izleyenler tarafından merak edilen konular arasında.

Sol Yanım Yeni Bölüm Fragman | Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Sol Yanım dizisinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli üstlenirken, senaryosunu ise Melis Civelek kaleme alıyor. Dizide, geçmişten geleceğe taşınan aşkların ve tesadüflerin hikayesini konu alınıyor.
 
Sol Yanım 12.Bölüm Fragmanı İzle! Sol Yanım Yeni Bölüm Fragmanı İzle
 
Sol Yanım 12. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.
 
Sol Yanım 11. Bölüm Özeti
 
Selim ve Serra, ilişkilerine kaldıkları yerden devam edebilecek mi? Selim ve Burak arasında yeni bir savaş mı başlıyor? Biricik, Selim’in Serra ile birlikte olmasına izin verecek mi? Asena’nın hamileliği tehlikede mi? İhsan’ı ihbar eden kişi kim? 
 
Burak’ın götürdüğü kulüpte Selim’i Biricik’le yan yana gören Serra çok şaşırır. Biricik’in Selim’e koşulsuz sevgisi, Serra’yı kendini sorgulamaya iter. Serra, Selim’e sevgisini hissettirmek için çabalar ve onu geri kazanmak için cesur adımlar atar. 
 
Burak’ın sürekli Serra’nın çevresinde olması Selim’i çılgına çevirir ve Burak’ı karşısına alıp sevgilisinden uzak durmasını tembih eder. Serra’nın gizlediği hayatı öğrenmesinin ardından yaptıklarından pişmanlık duyan Selim, öfke kontrolü problemi için tedavi görmeyi kabul eder.
 
Kutlusay Malikanesi’nde kriz gittikçe büyür. Boşanma hazırlığı tüm hızıyla devam ederken, Asena oteli üzerine almak için harekete geçer. Kutlusay ailesini şoke eden olay ise polislerin kapıya dayanması olur. Polisler ihbar üzerine İhsan’ı karakola götürür. 
 
>