Senden Daha Güzel'in Efsun'u kimdir? Cemre Baysel kimdir, kaç yaşında, nereli?

Cemre Baysel ile Burak Çelik'in başrolünü paylaştığı Senden Daha Güzel dizisi bu akşam ilk bölümü ile ekrana geliyor. Antepli bir kadın doktor ile İstanbullu ünlü bir estetik cerrahın yollarının kesişmesini konu edinen dizide Efsun karakterine ise başarılı oyuncu Cemre Baysel hayat veriyor. Cemre Baysel kimdir?

+Senden+Daha+G%C3%BCzel%E2%80%99in+Efsun%E2%80%99u+kimdir?+Cemre+Baysel+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?
ABONE OL
“Senden Daha Güzel”de başroller Cemre Baysel ve Burak Çelik’e; Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu gibi birbirinden başarılı oyuncular eşlik ediyor.
 
Senden Daha Güzel'in Efsun'u kimdir?
 
Senden Daha Güzel dizisi oyuncuları arasında yer alan Cemre Baysel, Efsun karakterine hayat veriyor. Dizide Efsun, Gaziantep'te bir köyde dermatolog olarak çalışıyor ve 21 yıl önce onları terk eden annesi ile tanışmak için İstanbul’a geliyor.
 
Cemre Baysel kimdir?
 
Cemre Baysel, 5 Şubat 1999 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Üniversite eğitimi için Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü'nü seçen Cemre Baysel 1.66 metre boyunda, 53 kilo ve Kova burcudur.Cemre Baysel'in ilk oyunculuk deneyimi 2014 yılında Yeşil Deniz dizisi ile gerçekleşmiştir.
 
Daha sonra İsimsizler dizisinde rol alan Cemre Baysal en son TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde Melis karakterine hayat verdi. En son Baht Oyunu dizisinde Ada karakterini canlandırdı.