Seksenler Fehmi diziden ayrıldı mı? Seksenler Fehmi diziye veda mı etti, neden yok?

+Seksenler+Fehmi+diziden+ayr%C4%B1ld%C4%B1+m%C4%B1?+Seksenler+Fehmi+diziye+veda+m%C4%B1+etti,+neden+yok?
ABONE OL

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Seksenler dizisi büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Dizide Fehmi karakterine ise usta isim Rasim Öztekin hayat veriyor. Ancak, Fehmi karakterinin bir süredir dizide olmaması, diziden ayrıldı mı? sorularını beraberinde getirdi.

TRT1 ekranlarında oldukça ilgi gören Seksenler dizisinin dikkat çeken karakterlerinden olan Fehmi karakterine Rasim Öztekin hayat vermektedir. Rasim Öztekin'in diziden ayrılıp ayrılmadığı merak ediliyordu. Usta oyuncu, konuyla ilgili açıklama yaptı.
 
Seksenler Fehmi Diziden Ayrıldı mı?
 
Seksenler dizisinin son bölümlerinde  Rasim Öztekin'in canlandırdığı Fehmi karakteri yer almadı. Seyirci, Fehmi'nin diziden ayrıldığını düşünürken, rolü oynayan Rasim Öztekin konu hakkında açıklamada bulundu.
 
Öztekin, açıklamada şu sözlere yer verdi;''İCAT ÇIKARMAYIN! SEKSENLERDE’YİM. 
 
Ardından Öztekin, ''Pandemi’nin tırmanışından ve kronik hastalıklarımdan dolayı “Seksenler” çekimlerine bir süre ara vermiştim. Senaryo icabı yazlığa gittim ve şimdi döndüm. Anlayışınızdan ötürü size, TRT’ye ve yapımcımız Birol Güven’e teşekkür ederim. Bu gün set başı yaptım Fehmi döndü.'' şeklinde konuştu.
 
Rasim Öztekin, Seksenler dizisinden ayrıldığı haberlerini de böylelikle yalanlamış oldu.
>