Sahte Kabadayı filmi nerede ve ne zaman çekildi? Sahte Kabadayı filmi konusu ne?

Yeşilçam efsanesi usta oyuncu Kemal Sunal'ın başrolünde yer aldığı Sahte Kabadayı filmi 1970 yılında çekilmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Natuk Baytan oturmaktadır.

+Sahte+Kabaday%C4%B1+filmi+nerede+ve+ne+zaman+%C3%A7ekildi?+Sahte+Kabaday%C4%B1+filmi+konusu+ne?
ABONE OL
 
Sahte Kabadayı filminin ımdb puanı 9,2 olarak belirlenmiştir.
 
Sahte Kabadayı Filmi Konusu Ne?
 
Kemal,İzmit' babasından habersiz pişmaniye satmaktadır.Saf ve gözü fazla gözü açık olmayan Kemal aynı zamanda herkese kafa tutmaktadır.Babasının Muhtar tarafından öldürülmesi üzere babasının mirası bölünür.Babanın sağ kolu olan Avukat Kemal'e ulaşarak durumu anlatır ve onu İstanbul'a çağırır.Avukat sayesinde babasının mirasını geri almak için İstanbul'un en namlı kabadayılarının mekanlarını ziyaret eder ve nam salmaya başlar.Muhtar her seferinde Kemal'i tuzağa düşürmek ister.Planlar kurar mam Kemal her seferinde şapşallığı yüzünden her sefer planlarından kurtulmayı başarır ve en sonunda babasının intikamı alır.
 
Sahte Kabadayı Filmi Oyuncuları?
 
Filmin oyuncu kadrosunda, Kemal Sunal,Kazım Kartal, Suna Selen, Mümtaz Ener, Yavuz Selekman, Hasan Ceylan, Yusuf Çağatay, Hakkı Kıvanç, İbrahim Kurt, Yusuf Sezer, Baki Tamer Erdoğan Seren gibi isimler yer almaktadır.
 
Sahte Kabadayı Filmi Nerede Çekilmiştir?
 
Sahte Kabadayı filminin bazı sahneleri İstanbul'da çekilirken bazı sahneleri ise İzmit'te çekilmiştir.
>