Ramo 35.bölüm izle

+Ramo+35.b%C3%B6l%C3%BCm+izle
ABONE OL

Show TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Ramo, 5 Mart Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrolünde yer aldığı Ramo dizisi 5 Mart Cuma akşamı 35. bölümüyle ekrana geldi. Diziyi yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.
 
 
Ramo son bölüm özeti
 
Ramo, Korkut’la iş birliği yaptığı için Mazhar’a öfkelidir. Mazhar’ın ölen patronlardan biri olan Yıldırım’ın yerine geçmek istediğini de öğrenince de bunu yeni tanışacağı patrona söylemeyi düşünür. 
Karşısında öldürmüş olduğu Yıldırım’ı görünce ise hayatının şokunu yaşar. Diğer yandan Şerif’in de Ramo’yla ilgili bazı planları vardır.
 
Ramo, Mazhar’la olan düşmanlığını devam ettirecek midir? Yoksa diğer patronların yüzünü görüp nihai hedefine ulaşabilecek midir? Bütün bunları öğrenebilmenin tek bir yolu vardır; oyuna dahil olmak. Hem de sonunu düşünmeden.
 
Ramo bütün bunlarla savaşırken Sibel de aile ile uğraşıyordur. 
Hasan, Çiçek’in kendisine baba demesini unutamıyordur. Yaşadıklarını Afet’e nasıl anlatacağını düşünürken Sibel olaya dahil olur ve Hasan’ın gerçeklerle yüzleşmesi gerektiğini söyler.
>