Mucize Doktor Adil Hoca diziden ayrılıyor mu? Reha Özcan Muzie doktor dizisine veda mı ediyor?

+Mucize+Doktor+Adil+Hoca+diziden+ayr%C4%B1l%C4%B1yor+mu?+Reha+%C3%96zcan+Muzie+doktor+dizisine+veda+m%C4%B1+ediyor?
ABONE OL

Fox ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor dizisinde Adil Hoca karakterine hayat veren Reha Özcan'ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu.

 
Mucize Doktor'un Adil Hoca'sı Reha Özcan'ın diziden ayrılacağı konuşuluyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla oldukça dikkat çeken Mucize Doktor sevenleri ayrılık haberleriyle üzüntüye kapıldı. Peki, Mucize Doktor Adil Hoca ayrılıyor mu?
 
Mucize Doktor Adil Hoca diziden ayrılıyor mu?
 
Mucize Doktor Adil Hoca'yı canlandıran Reha Özcan'ın diziden ayrılacağı konuşuluyor. Sebebi henüz bilinmese de usta ismin, Şubat ayının ilk haftasında da sette olacak ancak ardından ekibe veda edeceği söylendi.
 
Reha Özcan Kimdir?
 
Reha Özcan, 5 Temmuz 1965 tarihinde Bingöl'de doğmuştur. Aslen Boyabat'lıdır. Tam adı Ragıp Reha Özcan'dır. Kardeşi Serhat Özcan'da kendisi gibi oyuncudur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nden 1987 yılında mezun oldu. Aynı yıl Trabzon Devlet Tiyatrosu'na başladı. 1990-1991 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu'na atandı
 
1992-1993 sezonunda Antalya'ya yerleşti ve Antalya Devlet Tiyatrosu'nda görev aldı. Aynı zamanda Akdeniz Üniversitesi'nin Tiyatro kulübünde ve Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu'nda yönetmen olarak görev yapan Reha Özcan, 2010 – 2011 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu'na tayin oldu. Ekim 2016'da Devlet Tiyatrolarından emekli oldu.
 
2017'de Müfit Can Saçıntı'nın hem senaryosunu yazıp hem de yönettiği "Yaşamak Güzel Şey" adlı sinema filminde rol aldı. Adı Efsane, Maral: En Güzel Hikayem, Karadayı, Suskunlar, Kurtlar Vadisi Pusu, IV. Osman gibi bir çok projede yer alan Reha Özcan, şimdilerde Fox TV ekranlarında yer alan Mucize Doktor adlı dizide Adil karakterine hayat vermektedir.
 
>