Misafir Erdem kimdir? Buğra Gülsoy kaç yaşında?

Oasis dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek olan Misafir dizisi yayın hayatına başlıyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizide Buğra Gülsoy ve Hazal Kaya başrolleri paylaşıyor. Dizide,eşini yeni kaybetmiş 3 çocuklu baba olan Erdem'e başarılı oyuncu Buğra Gülsoy hayat verecek. Buğra Gülsoy hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

+Misafir+Erdem+kimdir?+Bu%C4%9Fra+G%C3%BClsoy+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda?
ABONE OL
Misafir Erdem kimdir?
 
Misafir dizisinde Erdem karakterine başarılı oyuncu Buğra Gülsoy hayat verecek. Erdem, eşini yeni kaybetmiş üç çocuklu bir babadır. Aynı zamanda polis memuru olan Erdem, intihara kalkışan ve hafızasını kaybeden Gece'ye yardım etmek için evinde misafir edecektir.
 
 
Buğra Gülsoy kimdir?
 
22 Şubat 1982 Ankara doğumlu olan Buğra Gülsoy, tiyatro, film ve dizi oyuncusu olup ilk, orta ve lise eğitimini Ankara'da tamamlamıştır. Buğra Gülsoy, ilk sahne deneyimini 13 yaşında yaşamıştır. Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin mimarlık bölümünden 2004 yılında mezun olan Buğra Gülsoy, Kıbrıs'ta bulunduğu süre içerisinde Kıbrıs Devlet Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda rol almış, aynı zamanda kısa film yönetmenliği ve oyunculuk da yapmıştır.
 
Bu filmler; Trio, Heterotopya, İnsan Üçleme, Alt Üst, Nar Yarası ve Mutlu Sondur. Kıbrıs Film Derneğinin kurucularından biri olan Buğra Gülsoy, aynı zamanda Uluslararası Kıbrıs Kısa Fim Festivali'nin proje tasarımcısı ve direktörüdür. Birleşmiş Milletler Kalkınma Projesi kapsamında düzenlenen bir yarışmada filmcilik üzerine eğitim aldı.
 
İlk kez 2008 yılında yayınlanan Hepimiz Birimiz İçin adlı dizi filmin başrol oyuncusu olarak Nazım karakteri ile Türk izleyicilerinin karşısına çıkan Buğra Gülsoy, dizinin ardından yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül`ün yaptığı Güneşi Gördüm filminde Berat karakteriyle beyazperdeye adım attı. Ardından Unutulmaz adlı dizide Tolga karakterini canlandırdı.
 
Buğra Gülsoy, Derviş Zaim tarafından yönetilen ve ilk gösterimi 2010 Altın Portakal Film Festivali'nde yapılan ve 2011 yılında gösterime girmiş olan Gölgeler ve Suretler isimli filmde Ahmet isimli bir Türk gencini canlandırmıştır.
 
Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinde bir sezon boyunca Vural karakterini canlandırmıştır. Buğra Gülsoy, Kuzey Güney isimli dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolleri paylaşmış ve bu dizide Güney Tekinoğlu karakterini canlandırmıştır. Sonrasında TRT 1'de yayınlanan Eski Hikaye dizisinde başrol oynamıştır ve Mete karakterini canlandırmıştır. Buğra Gülsoy, daha sonra Aşk Yeniden adlı dizide Özge Özpirinçci ile başrolü paylaştı.
>