Masumlar Apartmanı bu hafta yeni bölüm yok mu? Masumlar Apartmanı yeni bölüm ne zaman?

+Masumlar+Apartman%C4%B1+bu+hafta+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+yok+mu?+Masumlar+Apartman%C4%B1+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+ne+zaman?
ABONE OL

TRT 1 'in büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Masumlar Apartmanı, 30 Mart Salı akşamı yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek.

 
Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu'nun başrolünde yer aldığı salı akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Masumlar Apartmanı, 30 Mart salı akşamı yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek.
 
Masumlar Apartmanı Bu Hafta Yeni Bölüm Yok mu?
 
TRT 1 açıklama yaparak, Masumlar Apartmanı'nın 30 Mart Salı günü yeni bölümünün yayınlanmayacağını bildirdi. Kanalın yayın akışında ise, saat 20.00'da Rafadan Tayfa:Göbeklitepe filmi yer alırken, 21.45'te ise Türkiye-Letonya maçı yer alıyor.
 
Masumlar Apartmanı Konusu Ne?
 
Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah),yaptığı bir kazadan dolayı tamamen değişiyor. İnci’nin yaşadığı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Safiye (Ezgi Mola), Gülben (Merve Dizdar) ve Neriman (Gizem Katmer) yaşamı takıntılarla dolu üç kız kardeştir. Evin babalığını üstlenen Han ise hasta babalarının da içinde bulunduğu bu aileyle gerçek dünyayla arasındaki tek bağlantıdır. Han’ın bu yaşamdaki tek amacı iş ve ev arasında mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaktır ancak Han’ın dünyası İnci’yi (Zeynep Farah Abdullah) gördüğü o ilk anda değişerekaşık olacak ve Han’ı ilk defa kendi mutluluğunun peşinden koşturacaktır. Takıntılı yaşamlarından dolayı her günü diken üstünde geçiren Derenoğlu ailesi, İnci’nin gelişiyle birlikte daha da kontrolden çıkacak ve ortalık iyice karışacaktır.
 
>