Masumlar Apartmanı bu hafta yeni bölüm var mı? Masumlar Apartmanı yeni bölüm bu akşam olacak mı?

+Masumlar+Apartman%C4%B1+bu+hafta+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+var+m%C4%B1?+Masumlar+Apartman%C4%B1+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+bu+ak%C5%9Fam+olacak+m%C4%B1?
ABONE OL

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Masumlar Apartmanı, son dönemin en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Masumlar Apartmanı, 5 Ocak salı akşamı yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek.

Masumlar Apartmanı, bu sezonun en iddialı yapımlarından oldu. TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizi yılbaşı nedeniyle bir haftalık araya girdi.
 
Masumlar Apartmanı Bu Akşam Yeni Bölüm Var Mı?
 
Geçtiğimiz hafta 16.bölümü ekranlara gelen Masumlar Apartmanı'nda 17. bölüm bu hafta yayınlanmayacak.
 
Masumlar Apartmanı'nda Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldıran, Metin Coşkun gibi isimler rol alıyor.
 
Masumlar Apartmanı, yayınlandığı gün olan Salı günleri reyting sıralamasında hep zirvede almasıyla dikkat çekiyor.
 
Masumlar Apartmanı Son Bölüm Özeti
 
Safiye, Naci’nin mesajı görüp görmediği endişesiyle kıvranırken, Naci ise bambaşka bir sıkıntı içindedir. Eski eşi Gülru’nun çıkıp gelmesi tüm dengesini sarsmıştır. Gülben ise ablasındaki değişime tanık olmaktan mutlu, küçük müdahalelerle Safiye ve Naci’yi bir araya getirmek için çabalamaktadır. Tam başarıya ulaştığını düşünürken ortaya çıkan bir yabancı, Safiye’nin tüm dünyasını yıkacak bir sırrı öğrenmesine neden olur.
 
Ege’nin Haluk’u eve getirmesi, İnci’nin duygularını altüst eder. İnci, Ege ve dedesine belki de bugüne kadar hiç göstermediği bir tepkiyi gösterir. Han ve İnci, bütün bu olayların üstüne radikal bir karar alırlar.
>