Masumlar Apartmanı 32. bölüm izle, tekrarı ne zaman?

+Masumlar+Apartman%C4%B1+32.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+ne+zaman?
ABONE OL

Masumlar Apartmanı 32. Bölüm, 4 Mayıs Salı akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Masumlar Apartmanı 32. Bölümü izlemek için yapmanız gerekenler haberimizde yer alıyor.

 
Masumlar Apartmanı, dolu dizgin devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana reytingleri alt üst eden Masumlar Apartmanı, 4 Mayıs Salı akşamı 32. bölümüyle ekranlara geldi.
 
Masumlar Apartmanı Son Bölüm İzle - https://www.trt1.com.tr/diziler/masumlar-apartmani
 
TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı 32. bölümü televizyonda ekrana gelirken, diziyi kaçıranlar Youtube üzerinden izleyebiliyor. Dizinin ilk 31 bölümü de Youtube sayfasından yayınlandı. Haberimizdeki Youtube linkinden izleyebilirsiniz.
 
Masumlar Apartmanı Son Bölüm Tekrarı Ne Zaman?
 
Masumlar Apartmanı 32. Bölüm tekrarı TRT 1 yayın akışında bulunmuyor.
 
Masumlar Apartmanı 32. Bölüm Özeti
 
Han, başındaki dertlerin hangi biriyle uğraşacağını bilemezken İnci’yle Barış arasındaki samimiyet karşısında çileden çıkar. Hikmet isteme hazırlıkları için herkesi seferber eder ve sonunda tüm aile toplanıp Memduh’un evine giderler. İnci’nin yeni işinin kutlama yemeğini fırsat bilen Gülben ve Neriman ise farklı planlar yapar. Ancak herkes dışardayken Hikmet’in gizlice yaptığı bir şey büyük bir krize yol açar. Bu kriz, Han’ın radikal bir karar almasıyla sonuçlanır. Han’ın emrivakisi, Safiye’yi delirme noktasına getirir. Naci ise tedavi konusunda Han’ın istediklerini yapacağını söyler. Ancak bir şartı vardır.
 
>