Masumlar Apartmanı 10. bölüm fragmanı

+Masumlar+Apartman%C4%B1+10.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1
ABONE OL

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan ve son dönemin en çok konuşulan dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı 10 Kasım Salı akşamı 9. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin 10. bölüm fragmanı ise sevenleri tarafından merak konusu oldu.

 
Masumlar Apartmanı 10 Kasım Salı günü 9. bölümüyle ekrana geldi. Dizi, her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyenleri ekrana kilitlemeyi başardı. 
 
Masumlar Apartmanı 10. Bölüm Fragman
 
Masumlar Apartmanı 10. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ualaşabilirsiniz.
 
Masumlar Apartmanı Son Bölüm Özeti
 
Han’ın kız isteme sürpriziyle Memduh ve İnci büyük şok yaşar. Memduh ve İnci’nin arası yine bozulur. Ege evlendiklerini açıklamak yerine İnci ve Han’ın böyle bir ‘oyuna’ başvurmasına tepki gösterir. Okulda da sinirini Neriman’dan çıkarır. Han’ın attığı büyük adım Derenoğlu ailesine de yansır. Gülben Esat’a olan aşkı için harekete geçmeye karar verir. Önündeki en büyük engel ise Safiye’dir.
 
Uygar’ın yine başlarına bela açacağını düşünen Han, bu kez çok daha sert bir tepki verir. Bunun sonucunda ise Esra Han’ın karanlık tarafıyla tanışır. Ege Han’ın parasıyla okumamaya kararlıdır. Sonuçlarını düşünmeden yaptığı plan başını derde sokar. Gülben’in Esat için kurduğu hayallerin üzerine Safiye kabus gibi çöker. İki kardeş arasında ilk defa kılıçlar karşılıklı çekilir. Han İnci’yle aralarında olan gerilimin daha fazla uzamasını istemez. Kendini kısmen de olsa İnci’ye açmaya karar verir. Ancak işler planladığı gibi gitmeyecektir.
>