Maske Kimsin Sen jürisi Eda Ece kimdir? Eda Ece kaç yaşında?

Fox Tv ekranlarında merakla beklenen Maske Kim Sen? yarışması bugün başlıyor. Programda, Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece'de jüri olarak bulunuyor. Eda Ece hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Eda Ece kimdir?

+Maske+Kimsin+Sen+j%C3%BCrisi+Eda+Ece+kimdir?+Eda+Ece+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda?
ABONE OL
 
Eda Ece, Fox Tv ekranlarında yeni başlayan Maske Kimsin Sen yarışmasının jüri üyeleri arasında yer alıyor. Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat veren güzel oyuncu, son dönemin beğenilen oyuncuları arasında yer alıyor.
 
Maske Kimsin Sen jürisi Eda Ece kimdir? 
 
Eda Ece Uzunalioğlu, 20 Haziran 1990, İstanbul doğumludur. Şişli Terakki Lisesi ve ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirdi. 3 kız çocuklu bir ailenin en küçüğüdür.
 
2011 yılında Show TV'de yayınlanan Pis Yedili dizisindeki ilk başrolü ile tanınırlığı arttı. 2013 yılında Kızım İçin sinema filminde oynadı. TRT 1'de yayınlanmakta olan Beni Böyle Sev dizisinin yeni sezonunda Zeyno karakteriyle diziye dâhil olmuştur.
 
2015 yılında Kocan Kadar Konuş sinema filminde oynadı ve Show TV'de yayınlanan İlişki Durumu: Karışık dizisinde oynadı. 2016 yılında Kocan Kadar Konuş: Diriliş sinema filminde ve Görümce sinema filminde oynadı. Mahrumlar adlı televizyon filminde oynadı ve 2017 yılında Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul adlı sinema filminde rol aldı.
 
Günümüzde Yasak Elma dizisinin başrolüdür.
>