İrem Helvacıoğlu'nun dizisi ne zaman başlayacak, hangi kanalda yayınlanacak?

+%C4%B0rem+Helvac%C4%B1o%C4%9Flu%E2%80%99nun+dizisi+ne+zaman+ba%C5%9Flayacak,+hangi+kanalda+yay%C4%B1nlanacak?
ABONE OL

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini paylaşacağı Seni Çok bekledim dizisi yayınlanan tanıtım fragmanının ardından oldukça merak konusu oldu. Peki, Seni Çok Bekledim ne zaman başlayacak?

 
Sen Anlat Karadeniz dizisinde canlandırdığı Nefes karakteri ile geniş hayran kitlesine ulaşan güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu dizide, babasız büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmuş, fotoğrafçı ‘Ayliz' karakterine hayat verecek.
 
Seni Çok Bekledim Ne Zaman Başlayacak?
 
Tanıtım videosu yayınlanan dizinin başlayacağı tarih hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı. Dizi Star Tv ekranlarında izleyiciyle buluşacak.
 
Seni Çok Bekledim Dizisi Konusu Ne?
 
Özcan Deniz; dizide ailesinden uzak, tek başına bir hayat kurmuş, iş adamı olan ‘Kadir' karakterine hayat verirken, İrem Helvacıoğlu ise babasız büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmuş, fotoğrafçı ‘Ayliz' karakteri ile seyirci karşısına çıkıyor. Yıllar boyunca birbirine teğet geçen iki karakter, birbirlerinin hayatına umulmadık bir anda girerek, birlikte bir mucizeye tanıklık ederler. Doğru zamanda, doğru yerde olup, evrenin görünmez iplerinin onlar için çizdiği sınırlara doğru çekilirler. Onlar, kendi hikayelerini oluşturmak için ortak bir noktada buluşur ve tevafuk'un varlığıyla mucizelerini yaşarlar.
>