İlk Öpücük Filmi Nerede Çekildi?

+%C4%B0lk+%C3%96p%C3%BCc%C3%BCk+Filmi+Nerede+%C3%87ekildi?
ABONE OL

Murat Yıldırım ve Özge Gürel'in başrolünde yer aldığı İlk Öpücük filminin nerede çekildiği vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. İlk Öpücük filmi nerede çekildi?

Yönetmenliğini Murat Onbul, senaristliğini ise Çağlar Yurt'un yaptığı romantik komedi türündeki İlk Öpücük filmi 2017 yılında vizyona girmiştir.
 
İlk Öpücük Filmi Nerede Çekildi?
 
İlk Öpücük filmi çekimleri Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı Tirilye ve Gölyazı beldelerinde gerçekleştirilmiştir.
 
İlk Öpücük Filmi Konusu Ne?
 
Hakan kadınlarla uzun süreli ilişki kurmakta problem yaşayan genç bir çapkındır. Yaşadığı sahil beldesine gelen turistlerle kısa süreli ilişkiler yaşar, bağlanmaktan hep kaçınır. Ablasının terk ettiği eniştesi ve 5 yeğeninden başka hayatına kimseyi sokmaz. Hakan için işler, bir gün tesadüfen karşılaştığı Bahar’a ilk görüşte aşık olmasıyla tamamen değişir. Bahar ile yakınlaşmaya çalışan Hakan, Bahar’ın son derece nadir görülen bir rahatsızlığı olduğunu öğrenir. Bahar geçirdiği bir kaza sonucu, kaza gününden sonra olan hiçbir şeyi hafızasında tutamamaktadır. Her gün aynı güne uyanıp oradan devam etmektedir. Bahar’ın abisi ve babası da onun mutsuz olmasını engellemek için her gün kaza günündeymiş gibi davranmakta, türlü türlü numaralarla Bahar’ı da buna inandırmaktadırlar. Hakan’ın da olaya dahil olmasıyla birlikte üçü birden Bahar’ı mutlu etmek için her yolu denerler. Hakan, her sabah bir önceki günü unutan Bahar’ı kendisine her gün yeniden aşık etmek zorunda kalır.
>