İlk Öpücük filmi konusu ne, oyuncuları kimler, kaç yılında çekildi?

+%C4%B0lk+%C3%96p%C3%BCc%C3%BCk+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+ka%C3%A7+y%C4%B1l%C4%B1nda+%C3%A7ekildi?
ABONE OL

Yönetmenliğini Murat Onbul, senaristliğini ise Çağlar Yurt'un yaptığı İlk Öpücük filminin başrollerini Murat Yıldırım ile Özge Gürel paylaşıyor.

Romantik komedi türündeki İlk Öpücük filmi 2017 yılında vizyona girmiştir.
 
İlk Öpücük Filmi Konusu Ne?
 
Hakan kadınlarla uzun süreli ilişki kurmakta problem yaşayan genç bir çapkındır. Yaşadığı sahil beldesine gelen turistlerle kısa süreli ilişkiler yaşar, bağlanmaktan hep kaçınır. Ablasının terk ettiği eniştesi ve 5 yeğeninden başka hayatına kimseyi sokmaz. Hakan için işler, bir gün tesadüfen karşılaştığı Bahar’a ilk görüşte aşık olmasıyla tamamen değişir. Bahar ile yakınlaşmaya çalışan Hakan, Bahar’ın son derece nadir görülen bir rahatsızlığı olduğunu öğrenir. Bahar geçirdiği bir kaza sonucu, kaza gününden sonra olan hiçbir şeyi hafızasında tutamamaktadır. Her gün aynı güne uyanıp oradan devam etmektedir. Bahar’ın abisi ve babası da onun mutsuz olmasını engellemek için her gün kaza günündeymiş gibi davranmakta, türlü türlü numaralarla Bahar’ı da buna inandırmaktadırlar. Hakan’ın da olaya dahil olmasıyla birlikte üçü birden Bahar’ı mutlu etmek için her yolu denerler. Hakan, her sabah bir önceki günü unutan Bahar’ı kendisine her gün yeniden aşık etmek zorunda kalır.
 
İlk Öpücük Filmi Oyuncuları Kimler?
 
Filmin oyuncu kadrosunda, Murat Yıldırım, Özge Gürel, Gamze Karaduman, Cezmi Baskın, Hayrettin Karaoğuz, Sadi Celil Cengiz, Beyti Engin, Jale Aylanç, Hakan Akın gibi isimler yer almaktadır.
 
 
>