Hekimoğlu 47. bölüm fragman izle, yayınlandı mı?

+Hekimo%C4%9Flu+47.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman+izle,+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1?
ABONE OL

Hekimoğlu 47. Bölüm Fragmanı merak ediliyor. Gelecek hafta yayınlanacak olan bölümün fragmanını yayınlandıktan sonra haberimizden izleyebilirsiniz.

 
Hekimoğlu, 20 Nisan Salı akşamı 46. bölümüyle ekranlara gelirken dizinin 47. bölüm fragmanı merak konusu oldu.
 
Hekimoğlu Yeni Bölüm Fragman İzle- https://www.kanald.com.tr/hekimoglu
 
Hekimoğlu 47. Bölüm Fragmanı yayınlanmadı. Haberimizden yayınlandıktan sonra izleyebilirsiniz.
 
Hekimoğlu 46. Bölüm Özeti
 
Hekimoğlu kıvrak bir zeka ile karşı karşıya... Ergenliğin doruklarında, aksi ama bir o kadar da zeki bir lise öğrencisi olan Naci Kurşun aynı zamanda satrançta da son derece ustadır. Satranç turnuvasında yenmesine rağmen beklenmedik bir şey yapar ve masa üstünde duran sayacı tüm gücüyle rakibi olan genç adamın kafasına vurur. Kendisi de korkunç baş ağrılarıyla boğuşmaktadır. Hastaneye kaldırılan Naci, annesi dahil herkesi canından bezdirirken, kişiliği ile şüphesiz ki Hekimoğlu’nun dikkatini çeker.
 
İstifa eden Mehmet Ali iş görüşmelerine başlar ama gizli bir el onun görüşmelerini sabote etmektedir. Bunun için Mehmet Ali’nin Hekimoğlu’u suçlamasıyla başlayan olaylar, Orhan ve İpek dahil tüm ekibin birbirinden şüphelenmesine neden olacaktır. Kıvrak zekası ve sivri diliyle herkesi bıktıran Naci’nin teşhisini koymak, ayrıca Mehmet Ali’nin görüşmesini kimin sabote ettiğini bulmak Hekimoğlu için hiç de kolay olmayacaktır.
 
Hekimoğlu genç çocuğun nesi olduğunu bulabilecek mi? Mehmet Ali’nin iş görüşmesini sabote eden kim? 
>