Hekimoğlu 39. bölüm izle, tekrarı ne zaman?

+Hekimo%C4%9Flu+39.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+ne+zaman?
ABONE OL

Hekimoğlu 39. Bölüm, 2 Mart Salı akşamı Kanal D ekranlarında yayınlandı. Hekimoğlu 39. Bölümü izlemek için yapmanız gerekenler haberimizde yer alıyor.

Hekimoğlu, dolu dizgin devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana reytingleri alt üst eden Hekimoğlu, 2 Mart Salı akşamı 39. bölümüyle ekranlara geldi.
 
Hekimoğlu Son Bölüm İzle
 
Kanal D'de yayınlanan Hekimoğlu 39. bölümü televizyonda ekrana gelirken, diziyi kaçıranlar Youtube üzerinden izleyebiliyor.
 
Hekimoğlu Son Bölüm Tekrarı Ne Zaman?
 
Hekimoğlu 39. bölümü tekrarı haftasonu Kanal D ekranlarında olacak.
 
Hekimoğlu 39. Bölüm Özeti
 
16 yaşındaki Aslı ve annesi geçirdikleri araba kazası sonrası hastaneye kaldırılır. Doğuştan hiç acı hissedemeyen Aslı’nın bu çok ender rastlanan durumu, hayatını acı içinde geçiren Hekimoğlu için büyük bir merak unsurudur. Hekimoğlu ve ekibinin yaptığı testleri bir zaman kaybı olarak gören Aslı’nın tek isteği, durumu çok ağır olan annesini görebilmektir. Bu yüzden hastaneyi birbirine katar, ta ki kendi durumu da kötüleşinceye kadar.
 
Bir yandan Hekimoğlu, Orhan’ı hastanede yeni çalışmaya başlayan Sevda hemşireyle muhabbet ederken görmüştür ve Orhan’ın tüm  itirazlarına rağmen ikisinin arasında bir ilişki olduğunu iddia etmektedir. Mehmet Ali yanıldığına dair Hekimoğlu’yla iddiaya girer. İpek ise yeni tanışacağı bir adamla gideceği romantik randevuya hazırlanmaktadır. Hekimoğlu’nun, İpek’i de Orhan’ı da rahat bırakmaya niyeti yoktur. 
 
Aslı ve annesi iyileşip tekrar birbirlerine kavuşabilecekler mi? İpek, Hekimoğlu’na rağmen  güzel bir buluşma yaşayabilecek mi? Hekimoğlu ve Mehmet Ali arasındaki iddiayı kim kazanacak?
>