Hakim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle?

Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Uğur Yücel, Yurdaer Okur gibi önemli isimlerin yer aldığı Hakim dizisi, 23 Mayıs pazartesi yeni bölümü ile ekrana geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanı ise izleyenler tarafından merak konusu oldu.

+Hakim+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1,+izle?
ABONE OL
ATV'nin yeni dizisi Hakim, İdealist ve dürüst bir Hâkim, oğlunun suça karışmasının ardından, onu koruyabilmek için amansız bir savaşa girmesini konu alıyor. Hakim dizisi, sezonun iddialı dizileri arasında geliyor. 
 
 
Hakim son bölüm özeti
 
Ayşe'nin, Ömer Arif'le Azem'i bir arada görmesi bütün taşları yerinden oynatır. Ömer Arif hayatının kararını vermek zorunda kaldığı o ana gelmiştir. Ozan tehlikeli bir aşk oyununun içine dalmışken aklı iyice karışır.
 
Bir tarafta yıllardır tanıdığı Ceren, diğer tarafta yepyeni bir heyecan ama bir o kadar da tekinsiz Deniz vardır. Oyuna yeni giren Kadir, pek çok gizli anlaşmayı da beraberinde getirir. Ortada, Ömer Arif'in öğrendiği anda yer yerinden oynayacak büyük sırlar vardır.
 
Ortada, Ömer Arif'in öğrendiği anda yer yerinden oynayacak büyük sırlar vardır. Hem de Cevdet'in her şeyini kaybetmesine sebep olacak kadar... Dostu Ömer Arif'i bile...