Hababam Sınıfı Tatilde filmi konusu ne, nerede ve kaç yılında çekildi?

Yeşilçamın efsane filmi Hababam Sınıfı filminin 4.filmi olan 1987 yapımı Hababam Sınıfı Tatilde filminin yönetmen koltuğunda Ertem Eğilmez oturuyor. Film,Şen şakrak ve biraz da muzip Hababam Sınıfı öğrencilerinin İzci Kampı maceralarını konu alıyor.

+Hababam+S%C4%B1n%C4%B1f%C4%B1+Tatilde+filmi+konusu+ne,+nerede+ve+ka%C3%A7+y%C4%B1l%C4%B1nda+%C3%A7ekildi?
ABONE OL
Hababam Sınıfı Tatilde Filmi Konusu Ne?
 
Paraya sıkışan okul müdürü daha çok gelir elde etmek amacıyla okula kız öğrencileri de kabul eder. Bu bile başlı başına Hababam Sınıfı'nın ortalığı karıştırması için yeterli bir olayken devam eden süreçte Mahmut Hoca okulu İzci kampına göndermeye karar verir. Hababam Sınıfı'nın biraz haylaz biraz komik biraz muzip tiplemelerinin kampta yaşadıkları komedi seline dönüşüverir.
 
Hababam Sınıfı Tatilde Filmi Oyuncuları Kimler?
 
Filmin oyuncu kadrosunda, Münir Özkul, Kemal Sunal, Adile Naşit, Şener Şen, Avni Yalçın, Feridun Şavlı, Ahmet Arıman, Sevda Aktolga, Ayşen Gruda, Muharrem Gürses, Ayben Erman, Sıtkı Akçatepe, Hakkı Karadayı, Ali Yalaz gibi önemli isimler yer almaktadır.
 
Hababam Sınıfı Tatilde Filmi Nerede Çekildi?
 
Yapımcılığını Arzu Film'in üstlendiği filmde kullanılan okul, Validebağ Korusu içerisinde yer alan Adile Sultan Kasrıdır. Filmin orman sahnelerinin ise Belgrad Ormanında çekildiği tahmin edilmektedir.
>