Gül Masalı Toprak kimdir? Erdem Kaynarca kimdir, kaç yaşında, nereli?

Annesinin ölümüyle kendisine kalan miras sayesinde geçmişin gizemli sırlarıyla karşılaşan Gonca'nın ve Isparta'nın önde gelen ailelerinden Atabey ailesinin oğlu Toprak'ın hikayesini alan Gül Masalı, bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor. Dizide Toprak Atabey karakterine başarılı oyuncu Erdem Kaynarca hayat veriyor. Erdem Kaynarca hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

+G%C3%BCl+Masal%C4%B1+Toprak+kimdir?+Erdem+Kaynarca+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?
ABONE OL
Gülper Özdemir, Erdem Kaynarda, Sarp Can Köroğlu ve Bülent Düzgünoğlu gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Gül Masalı dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor. ATV'nin yeni dizisi Gül Masalı sezonun iddialı dizileri arasında yer alıyor.
 
Gül Masalı Toprak kimdir?
 
Adı gibi toprağı ve onun sağladığı dinginliği seviyor. Mimar, ama lavanta yetiştiren ailesinin işle ilgili sorumluluğunu üzerine almış. Anne babasıyla kurduğu mesafeli ilişki, yurtdışında yalnız geçirdiği yıllar, gönlünü kaptırdığı ve sonra onunla Türkiye'ye dönmeyi reddettiği için ayrıldığı sevgilisi Ece… Tüm bunlar onda, kökü sağlam ağaç gibi, bir yere ait olma ihtiyacını kuvvetlendirmiş. Hayal gücü geniş, ama düş dünyası herkese kolay kolay açılmıyor. Toprak, Gonca'yla karşılaştığında aşkın okunu kalbinin tam ortasından yer. Gonca'nın korkularını yenmek, onun güvenini kazanmak ve Ece'nin evlenme teklifleriyle Gonca arasında seçim yapmak zorunda kalan Toprak, sert fırtınalarda dalları yere uzanan ağaçlara dönecektir. Kırılsa bir daha kökünü bulamayacak, eğilse başı üstündeki göğü kaybedecek bir ağaç...
 
Erdem Kaynarca kimdir?
 
1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Felsefe Bölümünü bitirdikten sonra Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünü de bitirmiştir. Genç yaşına rağmen oyunculuk kariyeri boyunca çok sayıda tiyatro oyununda oynamıştır.
 
Arzu Tramvayı, En Kötü İş, Luna Park Oyunları, Bahar Noktası, Trendeki Yabancı, Gövde Gösterisi, Kadınlar Devleti, Romeo & Juliet, Merhaba, Martı, Performansçı gibi tiyatro oyunlarında yer alan Erdem Kaynarca'nın ilk dizi deneyimi Kalp Atışı'dır. Erdem Kaynarca 1.82 metre boyunda ve 76 kilodur.
 
Erdem Kaynarca'nın rol aldığı diziler ve filmler:
 
2019 – Yasak Elma (Dündar) (TV Dizisi)
 
2018 – Bir Deli Rüzgar (Tunahan) (TV Dizisi)
 
2017 – Kalp Atışı (Mehmet) (TV Dizisi)
 
2016 – Emanet (Sinema Filmi)