Gül Masalı Gonca kimdir? Gülper Özdemir kimdir, kaç yaşında, nereli?

Annesinin ölümüyle kendisine kalan miras sayesinde geçmişin gizemli sırlarıyla karşılaşan Gonca'nın ve Isparta'nın önde gelen ailelerinden Atabey ailesinin oğlu Toprak'ın hikayesini alan Gül Masalı, bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor. Dizide Gonca Aydın karakterine başarılı oyuncu Gülper Özdemir hayat veriyor. Gülper Özdemir hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

+G%C3%BCl+Masal%C4%B1+Gonca+kimdir?+G%C3%BClper+%C3%96zdemir+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?
ABONE OL
Gülper Özdemir, Erdem Kaynarda, Sarp Can Köroğlu ve Bülent Düzgünoğlu gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Gül Masalı dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor. ATV'nin yeni dizisi Gül Masalı sezonun iddialı dizileri arasında yer alıyor.
 
Gül Masalı Gonca kimdir?
 
Endüstri mühendisi. Annesiz büyümüş. Kendi ayakları üzerine basmaktan başka çaresi kalmayınca, hayatın zorlukları karşısında güçlü durmayı öğrenmiş. Duygularını yoğun şekilde yaşıyor. Gerektiğinde risk almak pahasına, ani kararlar veriyor. Haksızlık karşısında susmayan Gonca, kendi iç sesine kulak veren, sıra dışı, çocuksu mutluluklara sahip, renkli bir kadın.
 
İşten ayrılmak zorunda kaldığı gün, Isparta'dan gelen bir haberle hayatı değişir. Yıllar önce kaybettiği annesinden miras kalan ev ve gül bahçesi, Gonca için yeni bir yaşamın kapılarını aralar. Ailesinin geçmişiyle ilgili gerçekleri öğrenirken, çalışan çiftçi kadınların güçlü destekçisi olacak Gonca'ya, mücadele dolu yolculuğunda Fatma Ana rehberlik yapacaktır. Kalbinin asıl sahibi Toprak'la aralarında büyüyen aşk ise, bir masala dönüşecektir.
 
Gülper Özdemir kimdir?
 
Gülper Özdemir, 18 Kasım 1990 yılında Almanya'nın Frankfurt şehrinde doğan Türk oyuncudur.
 
Eğitiminin bir ksımını Almanya'da tamamlayan Özdemir, başladığı "Rein Main University of Applied Scienes/International Business School" eğitimini Amerika'daki "Truman State University'nde tamamladı. Bununla birlikte Almanya'da başladığı okulu bitirmiş ve Pariste de oyunculuk eğitimi almıştır.Oyunculuk eğitimine önce Almanya'da başlamış. Hem Türk hem Alman tiyatrolarında sahne almıştır."New York The Living Theatre"a oyuncu olarak katıldı. Bununla birlikte Judith Malina'nın "No Place To Hide" oyununu sahneledi. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olan Gülper Özdemir, birçok dizide rol almıştı.
 
Rol aldığı diziler
 
2015 Medcezir Arya Yardımcı Karakter
 
2016 Bana Sevmeyi Anlat Simge Aydın Yardımcı Karakter
 
2017 Kara Yazı Derya Uluçınar Başrol Oyuncusu
 
2017 Tutsak Elif Ersöz Başrol Oyuncusu
 
2018 Meleklerin Aşkı Melek Saymaz Başrol Oyuncusu
 
2019 Sen Anlat Karadeniz Hazan Başrol Oyuncusu
 
2021 Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe Başrol Oyuncusu