Gönül Dağı Dilek kimdir? Gülsüm Ali İlhan kimdir, kaç yaşında?

+G%C3%B6n%C3%BCl+Da%C4%9F%C4%B1+Dilek+kimdir?+G%C3%BCls%C3%BCm+Ali+%C4%B0lhan+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda?
ABONE OL

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan sevilen dizi Gönül Dağı'nda Dilek karakterine genç oyuncu Gülsüm Ali İlhan hayat vermektedir. Gönül Dağı Dilek Kimdir?

Bozkırda hayallerinin peşinden koşarak tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin öyküsünü anlatan Gönül Dağı, konusu ve oyuncuları ile dikkat çeken yapımlar arasına girmeyi başardı.
 
Gönül Dağı Dilek Kimdir?
 
Dilek, Taner'in çocukluk aşkıdır. Taner, çocukluk aşkı Dilek'in kasabadan ayrılışının ardından uzun yıllar geçse de onu unutamamıştır.
 
Gülsüm Ali İlhan Kimdir?
 
Gülsüm Ali İlhan, 1 Ocak 1993 tarihinde Bulgaristan'da dünyaya gelmiştir. Bulgaristan' ın tescilli güzelleri arasındadır. Güzel model, 2012 yılında ilk defa profesyonel oyunculuk ile ilgilenmeye başlamıştır.
 
Son Yaz Balkanlar dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Gülsüm Ali, 2016 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Hanım Köylü dizisinin başrol oyuncularından birisidir.
 
2016 yılında da Ertuğrul Diriliş dizisinde Aslıhan karakterine hayat veren Gülsüm Ali, daha sonra ise Payitaht Abdülhamid dizisinde Gülcemal karakterini canlandırdı.
>