Elkızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle?

Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş ve İsmail Ege Şaşmaz'ın başrolünde yer aldığı Elkızı dizisi 27 Kasım Cumartesi günü 6.bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanı ise izleyenler tarafından merak konusu oldu.

+Elk%C4%B1z%C4%B1+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1,+izle?
ABONE OL
Fox TV'nin yeni dizisi Elkızı, konusu ve oyuncu kadrosu ile sezonun dikkat çeken yapımları arasında yer alıyor. Sevgisiz ve itilip kakılarak büyüyen Ezo'nun hikayesinin anlatıldığı dizide genç kadının büyüyüp güçlü bir hale gelişi ve bu süreç içerisinde yaşadığı zorluklar konu edilmektedir.
 
 
Elkızı son bölüm özeti
 
Ali sonunda cesaretini toplamış, Ezo'ya evlenme teklif edecektir. Ancak Ezo ortada yoktur.
 
Ezo’nun Bekir tarafından kaçırılması Cavidan’ı harekete geçirir. Sessiz sedasız torununu kurtarmaya çalışırken, Ezo'nun kaçırıldığını fark eden Ali jandarmayı harekete geçirir. Durum büyük çapta bir arama operasyonuna dönüştükçe Cavidan daha da sıkışıyordur. Bekir’i ikna edip Ezo’yu sağ salim almak için çırpınırken hiç ummadığı birisi, Seher ayağına dolaşacaktır.
 
Ezo, Bekir ile son yüzleşmesini yaşarken sona geldiğini düşündüğü anda Seher gelir. Ablası olduğundan bihaber olduğu Ezo'nun hayatı şimdi onun ellerindedir... Bir karar vermesi gerekmektedir... Ezo'yu kurtaracak mıdır yoksa arkasını dönüp gidecek midir?
 
Harun ise Nermin ve Aslı arasında sıkışıp kalmıştır. Etrafındaki kadınların baskıları ve içinde bulunduğu mecburiyetler onu yavaş yavaş daha karanlık bir tarafa itmektedir.
 
Herkes kendi çıkmazları ve oyunlarıyla uğraşırken, bütün dengeleri değiştirecek bir gerçek gün yüzüne çıkar... Hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacaktır, olamayacaktır!
 
>