Elkızı 4. bölüm izle

Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş ve İsmail Ege Şaşmaz'ın başrolünde yer aldığı Elkızı dizisi 13 Kasım Cumartesi günü 4.bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

+Elk%C4%B1z%C4%B1+4.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle
ABONE OL
Fox TV'nin yeni dizisi Elkızı, konusu ve oyuncu kadrosu ile sezonun dikkat çeken yapımları arasında yer alıyor. Sevgisiz ve itilip kakılarak büyüyen Ezo'nun hikayesinin anlatıldığı dizide genç kadının büyüyüp güçlü bir hale gelişi ve bu süreç içerisinde yaşadığı zorluklar konu edilmektedir.
 
 
Elkızı son bölüm özeti
 
Ali, gücü eline geçiren Ezo’ya bir ders vermek için Cavidan’la iş birliği yapar ancak işler hem Ezo’yu yaralayacak hem de aralarındaki dostluğu kopartacak kadar ileri gidecektir. Ezo tek yaslandığı, güç bulduğu Ali’den aldığı darbeyle çöker. Onun bu duygusal zayıflığını fırsat bilen Harun hemen planları doğrultusunda Ezo ile yakınlaşmanın yollarını arar. Harun oldukça rahat ve özgür bir şekilde Ezo ile ilgilenirken Aslı tüm öfkesiyle onu arıyordur.
 
Cavidan ise gitgide kendisini güçsüz hissediyordur ve Ezo’nun bu kontrolsüz gücü onu korkutuyordur. Güçlü ve sert durmaya çalışırken bir hata yapar. Neredeyse kendi canından olacağı bir hata hem de...
Zayıf düşürüp, teslim olmasını bekledikleri Ezo bu defa daha da güçlü çıkar herkesin karşısına. Şimdi kartlar yeniden dağıtılıyordur. Ezo ve diğerleri...
>