Elbet Bir Gün dizisi konusu ne? Elbet Bir Gün dizisi oyuncuları kimler?

Geçmişlerinden kaçan ve çok farklı hayatlar yaşayan iki kız kardeşin yıllar sonra beklenmedik bir şekilde tekrar bir araya gelmelerinin konu olarak işlendiği Elbet Bir Gün dizisi sezonun iddialı dizileri arasında yer almaktadır. Fox TV'nin yeni dizisi Elbet Bir Gün hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer almaktadır.

+Elbet+Bir+G%C3%BCn+dizisi+konusu+ne?+Elbet+Bir+G%C3%BCn+dizisi+oyuncular%C4%B1+kimler?
ABONE OL
 
Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu ve Burak Yamantürk'ün başrollerini paylaştığı Elbet Bir Gün dizisinin senaryosu Yusuf Reha Alp yazmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Gül Oğuz oturmaktadır.
 
Elbet Bir Gün dizisi konusu ne?
 
Mutsuz bir evliliği olan Nesime (Şebnem Bozoklu) aşığına kaçarak evi terk eder. Eniştesinin peşine düştüğü ancak hiçbir şeyden haberi olmayan Feride’nin (Sinem Ünsal) de kaçmaktan başka şansı yoktur. O günden sonra yolları ayrılan ve kendilerine çok farklı hayatlar kuran kız kardeşlerin yolları tüm Türkiye’nin gündemine oturan çok acı bir haberle yeniden kesişir. Geride bıraktıkları aileleri feci şekilde katledilmiştir. Üstelik Nesime’nin kocası Cemil (Ömer Genç) onca geçen yıla rağmen hala peşlerini bırakmamıştır. Gizem, (Sinem Ünsal) kendisinin ve ablasının gerçek kimlikleri ortaya çıkmasın diye uğraşırken, kocası Mehmet’in (Burak Yamantürk) de eşinden gizlediği geçmişinden gelen sırları vardır… Bu büyük sırlar evliliklerinin ortasına bomba gibi düşecektir ve aşklarını da sınayacaktır.
 
Elbet Bir Gün dizisi oyuncuları kimler?
 
Dizinin oyuncu kadrosunda, Şebnem Bozoklu, Sinem Ünsa, Burak Yamantürk, Muhammet Uzuner, Değer Soysal Alp, Ömer Genç, Helin Kandemir, Talha Karcı, Yağmur Özbasmacı ve Osman Karakoç gibi önemli isimler yer almaktadır.
>