Destan'ın Günseli Hatun'u Ecem Sena Bayır kimdir? Ecem Sena Bayır kaç yaşında?

8. yüzyılda, Orta Asya'da Çin'de hükümdarlık sürdüren kağanlıkların savaşlarını konu alan Destan dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor. Dizide Günseli Hatun karakterine ise güzel oyuncu Ecem Sena Bayır hayat veriyor.

+Destan%E2%80%99%C4%B1n+G%C3%BCnseli+Hatun%E2%80%99u+Ecem+Sena+Bay%C4%B1r+kimdir?+Ecem+Sena+Bay%C4%B1r+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda?
ABONE OL
 
Senaryosunu Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz'ın kaleme aldığı ATV'nin yeni dizisi Destan, konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Edip Tepeli ve Ebru Şahin'in başrolünde yer aldığı Destan dizisinin senaryosunu Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz kaleme almaktadır.
 
Destan'ın Günseli Hatun'u Ecem Sena Bayır kimdir? kimdir?
 
Kaya'nın karısı. Kocasının aksine çok sıcak kanlı, çok cana yakın bir hatun. Ama güvenilmez.
 
Ecem Sena Bayır kimdir?
 
11 Nisan 1996'da Beyoğlu'nda doğdum. İstanbul Üniversitesi Dilbilimi Bölümü'nde okuyorum. Aslında bitmesi gerekiyordu fakat alttan derslerim var. Ailem de beni kep töreninde kep atarken gördüğü için mezun oldum sanıyor. Küçükken aynanın karşısında izlediğim dizi ve filmlerdeki karakterleri oynamaya çalışırdım. Bu benim için bir oyun gibiydi. Bu oyunu oynarken mutlu oluyordum. Ailem endişelenmişti bir ara, çünkü yakalandığımda kötü bir şey yaparken yakalanmış gibi panikliyordum. Konservatuvar okumak istemiştim ama lisede yabancı dil tercih ettiğimden üniversitede de dille alakalı bir bölüm tercih ettim. BKM Mutfak'a gelene kadar bir sahne tecrübem yoktu. Üniversite zamanlarında sınıf arkadaşlarımla bir web sitesi kurduk bir süre onunla ilgilendim. 1.73 boyundayım 53 kiloyum. Olmaktan çok mutlu olduğum bir yerdeyim.
>