Çocukluk dizisi konusu ne, oyuncuları kimler?

+%C3%87ocukluk+dizisi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?
ABONE OL

FOX TV'nin yeni dizisi Çocukluk, yayınlandığı ilk bölümden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Çocukluk dizisi hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

Başrollerinde Burcu Özberk, Beren Gökyıldız ve usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu gibi oyuncuları buluşturan Çocukluk dizisi, etkileyici konusuyla ilgiyle takip ediliyor.
 
Çocukluk Dizisi Konusu Ne?
 
Çocukluk dizisinde; tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Umut Evi’ni açan Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu),ilk günden beri evine gelen her çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır. Ali Kaan Umut Evi’nde aynı odayı paylaşan Mavi (Beren Gökyıldız),Mozi (Kübra Süzgün),Bambi (Nilay Yeral) ve Zeynep’in (Derinsu Akkuş) yeni ailelerini bulma yolunda yaşadıkları, öz ailelerine duydukları özlem ve kimi zaman uğradıkları hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir, bu kardeşlik ileride, hayata el ele ve umutla sarılmalarını sağlayacaktır. Kızların her ihtiyaç duyduklarında yanlarında olan Ayşegül (Burcu Özberk) desteğini ve sevgisini onlardan hiç esirgemez.
 
Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kimler?
 
Dizinin oyuncu kadrosunda, Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk, Beren Gökyıldız, Kübra Süzgün, Nilay Yeral gibi isimler yer almaktadır.
>