Bir Denizaltı Hikayesi konusu ne, oyuncuları kimler, ne zaman başlıyor, nerede yayınlanacak?

+Bir+Denizalt%C4%B1+Hikayesi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+ne+zaman+ba%C5%9Fl%C4%B1yor,+nerede+yay%C4%B1nlanacak?
ABONE OL

Araştırma görevine katılmaya hazırlanan bir dalış eğitmeninin hikayesini konu alacak Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi birlikte paylaşıyor.

 
Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin yönetmenliğini, Gişe Memuru, Kelebekler ve Sarmaşık filmlerinin ödüllü ismi Tolga Karaçelik’in yaptığı dizinin çekimleri yakın zamanda İzmir Foça’da başladı. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu ise en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.
 
Bir Denizaltı Hikayesi Nerede Yayınlanacak?
 
Yönetmenliğini, Tolga Karaçelik'in yaptığı Bir Denizaltı Hikayesi dizisi dijital platform Netflix'de yayınlanacak. Dizinin yayınlanacağı tarih ise henüz belli olmadı.
 
Bir Denizaltı Hikayesi Konusu Ne?
 
Denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman'ın hikayesini konu alıyor. Dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. 
 
Bir Denizaltı Hikayesi Oyuncuları Kimler?
 
Başrollerini başarılı isimler Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'nin paylaştığı Bir Denizaltı Hikayesi'nin oyuncuları henüz netlik kazanmadı.
>