Bir Başkadır dizisi 2.sezon olacak mı? Bir Başkadır 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

+Bir+Ba%C5%9Fkad%C4%B1r+dizisi+2.sezon+olacak+m%C4%B1?+Bir+Ba%C5%9Fkad%C4%B1r+2.sezon+ne+zaman+yay%C4%B1nlanacak?
ABONE OL

Netflix platformunda ilk sezonu yayınlanan Bir Başkadır dizisinde farklı hayalleri, farklı hayatları ve farklı korkuları olan insanların bir yerden sonra yollarının kesişmesi konu olarak anılıyor. Dizinin 2.sezonu izleyenler tarafından merak konusu oldu. Bir Başkadır dizisi 2.sezon olacak mı?

 
Dizinin oyuncu kadrosunda, Öykü Karayel, Fatih Artman, Alican Yücesoy, Defne Kayalar, Funda Eryiğit, Settar Tanrıöğen, Tülin Özen gibi isimler yer almaktadır.
 
Bir Başkadır dizisi 2.sezon olacak mı?
 
Netflix'de yayınlanan ve büyük bir ilgiyle izlenen Bir Başkadır dizisinin ikinci sezonu vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Ancak, yeni sezonu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. İlk sezonu oldukça sevilen dizinin yeni sezonunun gelme ihtimali ise yüksek görünüyor.
 
Bir Başkadır Dizisi Konusu Ne?
 
Hayatları farklı, hayalleri farklı, korkuları farklı. Birbirlerine zıt görünseler de yolları kesiştiğinde sınırlar ortadan kalkacak ve hepsi birbirinin hayatına dokunacak.
 
Gündelikçilik yapan Meryem zaman zaman baygınlık geçirmektedir. Tavsiye üzerine bir psikiyatriste gider. Ancak psikiyatrist Peri'nin sorularından biri onu rahatsız eder.
>