Berlin Kaplanı filmi konusu ne, oyuncuları kimler, kaç yılında ve nerede çekildi?

+Berlin+Kaplan%C4%B1+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+ka%C3%A7+y%C4%B1l%C4%B1nda+ve+nerede+%C3%A7ekildi?
ABONE OL

Başarılı komedyen Ata Demirer'in başrolünde yer aldığı Berlin Kaplanı filminin yönetmen koltuğunda Hakan Algül oturmaktadır. 2012 yılında vizyona giren filmin türü komedidir.

Berlin Kaplanı Filmi Konusu Ne?
 
Ayhan Kaplan (Ata Demirer) Almanya'nın Berlin kentinde yaşamını iri yarı bedeninin avantajını kullanarak boksörlük ve bodyguardlık yaparak sürdüren bir Türk'tür. Fakat antrenörü Cemal (Tarık Ünlüoğlu) ve boksör Ayhan için artık işler eskiden olduğu gibi tıkırında değildir. Onları içine düştükleri dar boğazdan kurtaracak bir mucize gereklidir. Zira taze boksörler Ayhan karşısında gitgide güç kazanmakta, Ayhan ise piyasada gözden düşmektedir. İkiliyi içine düştükleri dar boğazdan kurtarmak için ancak bir mucize gereklidir; ve bu da çok uzak değildir...
 
Berlin Kaplanı Oyuncuları Kimler?
 
Filmin oyuncu kadrosunda, Ata Demirer, Tarık Ünlüoğlu, Nihal Yalçın, Necati Bilgiç, Orhan Güner, Cengiz Bozkurt, Cemil Özbayer gibi isimler yer almaktadır.
 
Berlin Kaplanı Filmi Nerede Çekildi?
 
Berlin Kaplanı filmindeki rafting sahneleri Antalya, Köprülü Kanyon'da çekildi. Filmin büyük bir kısmı da Antalya'da çekilmiştir.
>