Baba yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle?

Usta oyuncu Haluk Bilginer ile Tolga Sarıtaş'ın başrolünde yer aldığı Baba dizisi 17 Mayıs salı günü yeni bölümüyle Show Tv'de ekrana geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanı ise izleyenler tarafından merak konusu oldu.

+Baba+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1,+izle?
ABONE OL
Baba dizisi oyuncuları arasında Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Taner Rumeli, Nihan Okutucu, Cem Uslu, Zeynep Tuğçe Bayat, Özge Özacar, Beril Pozam ve Damlasu İkizoğlu gibi isimler yer alıyor. Dizide, Saruhanlı ailesinin başına gelen olaylar anlatılacak.
 
 
Baba son bölüm özeti
 
İlhan tarafından tuzağa düşürüldüğünü anlayan Kadir, Büşra’nın yaptığı hamleyle kurtulur.
 
İlhan ve Kadir arasında büyük bir yüzleşme gerçekleşirken Kadir, İlhan’ın durmayacağını anlar. İlhan’ın hedefinde ise bu defa Kadir’in sevdikleri vardır. Yeni hayatlarına alışmaya çalışan Emin ve ailesi geçimlerini sağlayabilmek için çalışmaya başlar. Ailenin her şeye rağmen ayakta kaldığını ve mutlu olduğunu gören Servet, aileyi huzursuz etmek için uğraşır. Başı derde giren Sevil’in yanına koşan Kadir, hiç beklemediği bir vedalaşma yaşar. İlhan, Kadir’e karşı oynayacağı oyunda Emin’i kullanırken Kadir kendini alevlerin içinde bulur.