Aşk Mantık İntikam son bölüm izle

İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük'ün başrolünde yer aldığı Fox TV'nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam 12 Kasım cuma günü 21. bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

+A%C5%9Fk+Mant%C4%B1k+%C4%B0ntikam+son+b%C3%B6l%C3%BCm+izle
ABONE OL
Güney Kore dizisi olan Cunning Single Lady dizisinden uyarlama olan Aşk Mantık İntikam dizisinin konusu şöyledir;
 
Garsonluk yapan Esra, yaşadığı sıkıntı dolu hayattan artık kurtulmak ister. Bunun için de mühendis olan Ozan ile mantık evliliği yapar. Ancak evliliğinde de maddi ve manevi sıkıntılar yaşayan Esra, Ozan'dan ayrılır. Ozan, boşanmasından bir süre sonra bir yazılım şirketi açarak zengin olur. Bir gün Leyla'nın Ozan'ın şirketinde işe başlamasıyla ikisinin yolu yeniden kesişir.
 
Aşk Mantık İntikam son bölüm özeti
 
Ozan ve Esra, Çağla’nın hamilelik haberiyle sarsılmıştır. Çağla ise çok mutludur. Ozan’la birlikte yaşayacağı düşüncesiyle eşyalarını toplamaya başlar ancak Ozan’ın hamlesiyle hevesi kursağında kalır. Bu hamilelikle ilgili Ozan’ın kafasında şüpheler vardır ve şüphelenen tek kişi Ozan değildir. Esra da Zeyno’dan aldığı bilgilerle Çağla’yı yakın markaja alır. Çağla onu adım adım takip eden Esra’dan gerçekleri saklayabilecek midir?
>