Akrep 5.bölüm izle

+Akrep+5.b%C3%B6l%C3%BCm+izle
ABONE OL

Star TV'nin yeni dizisi Akrep, yeni bölümüyle 8 Ocak Cuma akşamı izleyiciyle buluştu. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

Usta isim Demet Akbağ, Evrim Alasya ve Yusuf Çim'in başrolünde yer aldığı Akrep dizisinin oyuncu kadrosunda, Bekir Aksoy, Müge Su Şahin, Esila Umut, Taha Baran Özbek ve Pelin Uluksar gibi isimler yer alıyor.
 
 
Akrep Son Bölüm Özeti
 
Kendi kurduğu oyunda büyük darbe alan Ferda, Merve’yle arasını düzeltemez. Elindeki tüm kozları da kaybedince, çareyi bir kutu ilaç içmekte bulur. Ancak gelişi ile sevindiremediği Perihan’ı, bir kızını daha intihar ile kaybetmenin vicdan yüküyle bırakmak için durumdan haberdar eder. 
 
Ferda’nın intihar ettiğini öğrenen Perihan, başta Ferda olmak üzere herkesi çok şaşırtacak kararlar alacaktır. Diğer yanda; Ferda’nın intiharının nedeni Şahin ve Duru’nun şüphelenmesine neden olur. Kafalarındaki sorulara cevap bulmak için İpek’le konuşmaya giden iki kardeş, babaları ve hayatlarına aniden giren teyzeleri arasında bir ilişki olabileceğinden şüphelenirler. 
 
Perihan’ın yeni kurduğu oyunu çözmeye çalışan Fikret, Ferda ile de artık karşı cephelerdedir! Evin içinde gerilim bir türlü bitmezken, Fikret Selma’yı akşam yemeğine eve getirecektir. Aile sofrası gün geçtikçe kalabalıklaşan evde, gençlerin kafası gelen misafir ile iyice karışacaktır. 
 
Ferda’nın telefonunu ele geçirmek isteyen Fikret, telefonda bulunan fotoğrafları silmek için Perihan’dan sürpriz bir yardım alır. Çünkü Perihan, Ayşem’i bulmuştur. Ayşem ile ilgili bilgiler, ilk önce Ferda’nın telefon şifresini bulmayı sağlayacaktır. Perihan, Ayşem’e ait bilgilerle bundan sonra ne yapacaktır?
>