31 Aralık'ta hangi program en çok izlendi! 31 Aralık Perşembe reyting sonuçları ne oldu?

+31+Aral%C4%B1k%E2%80%99ta+hangi+program+en+%C3%A7ok+izlendi%21;+31+Aral%C4%B1k+Per%C5%9Fembe+reyting+sonu%C3%A7lar%C4%B1+ne+oldu?
ABONE OL

Tv'de izlediğimiz programların reyting sonuçlarını oldukça merak ediyoruz. 31 Aralık Perşembe günü reyting sonuçları henüz belli olmadı. Sonuçlar belli olduğunda haberimizden ulaşabilirsiniz.

 
31 Aralık Perşembe günü televizyonda birbirinden iddialı programlar, diziler ve filmler yer aldı.
 
ATV'nin sabah kuşağında Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yayınlanırken akşam ise Kim Milyoner Olmak İster yılbaşı özel programıyla ekrana geldi.
 
Kanal D'nin sabah kuşağında Neler Oluyor Hayatta? programı yayınlanırken, akşam kuşağında Çok Güzel Hareketler 2 yılbaşı özel bölümüyle ekrana geldi.
 
Star TV'de sabah kuşağında Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı yayınlanırken, akşam ise İBO Show yılbaşı özel bölümüyle ekrana geldi.
 
Fox TV'de dikkat çeken programlar; Çağla ile Yeni Bir Gün ve Fox Ana Haber oldu. Daha sonra ise Kılıbık filmi ekrana geldi.
 
Show TV'de sabah kuşağında Kendine İyi Bak programı yer alırken, akşam kuşağında ise Güldür Güldür Show yılbaşı özel bölümüyle ekrana geldi.
 
TV 8'de ise iddialı program Masterchef Türkiye yeni bölümüyle izleyiciyle buluştu.
 
31 Aralık Perşembe Reyting Sonuçları
 
31 Aralık Perşembe gününün reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Açıklandıktan sonra haberimizden öğrenebilirsiniz.
>